Skocz do zawartości

Inteligentna sygnalizacja - list do mzdik


cb650z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Qrwa, mnie to atrapy fotoradarów wybierają....i nawet te co mają być w przyszłości zamontowane.... :banghead: Czyli jest rada...nie zmienia się światło czy nie otwiera się bramka na parking idź do ortopedy...endoprotezy teraz są tanie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozne są przypadki :) pisemko dostarczyłem nie widze niestety żeby co kolwiek zrobili ale bd ich męczył bo moja hondzia to praktycznie metal jedynie lampa plastik i 2 małe dekielki, myślałem nad tym magnesem ale jak kolega pisze ze nie pomogło to chyba nie ma co zwlaszcza ze przeswit pod spodem mam duży a zakladać sztabe na pół motocykla zeby wykryły światła to też sensu nie ma.

ale jak byście mieli pomysł jakiś to piszcie

Pozdrowionka

A co Ci zależy spróbować?

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze pośmialiśmy się z tematu ale trzeba by coś z tym zrobić...W niedzielę sam osobiście przetestowałem sygnalizację na 1905 Roku, lewoskręt od strony Borek w Młodzianowską. Pomimo mojego tytanowego biedra mogłem sobie stać do usranej, a byłem też nie małym motorkiem....Uważam że list do tych pustych czaszek z MZDiK nic nie da trzeba sprawę nagłośnić bardziej...może list zbiorowy do jakiejś gazety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No już trochę czasu minęło, nowy sezon a nic się nie zmieniło raczej... niestety to tylko Radom co zrobić.. Magnes sprobuje moze pomoże wkurzające to tylko bo co jak co ale moja stara honda to kupa żelaza :D

A pytanko do Radomian czy wiecie coś o Radomskiej wiośnie motocyklowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...