Skocz do zawartości

Szkolenie dla Wrocławia i okolic - Rakietowa, Gostyń, Kisielin?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. Pozwoliłem sobie założyć temat o szkoleniu dla motocyklistów z Wrocławia i okolic. Już dwukrotnie miałem przyjemność szkolić motocyklistów ze stolicy Dolnego Śląska, na obiekcie przy ul. Rakietowej.

Z uwagi na specyfikę tego toru, najlepiej się na nim realizuje program podstawowy dla doszkalania pod kątem jazdy miejskiej, codziennej, rekreacyjnej, czyli:

- postawa na motocyklu i dosiad,

- przeciwskręt, fakty i mity,

- odciążanie rąk i izolacja masy tułowia od kierownicy.

 

Kolejne zagadnienia powinny być realizowane na obiekcie bezpieczniejszym i pozwalającym jeździć szybciej. Do wyboru mamy:

- Gostyń pod Poznaniem - 100 km,

- Kisielin Stary pod Zieloną Górą - 165 km od Wrocławia.

Z mojej strony najlepszym dniem tygodnia na szkolenie jest piątek, niezależnie od miejsca gdzie pracuję.

 

Biorąc pod uwagę różnorodność potrzeb motocyklistów, w kwestii szkolenia, proponuję dwa rozwiązania:

- szkolenie dla motocyklistów o krótkim stażu na dwóch kołach, na torze przy Rakietowej,

- szkolenie dla bardziej doświadczonych na torze kartingowym: Gostyń lub Kisielin.

 

Pozdrawiam i dobrej pogody życzę. Tomek :)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi obojetnie, ale tak sobie myślę, że skoro to ma być w piątek to zarówno Kisielin, jak i Gostyń wymuszą wzięcie dnia urlopu, a tego mi brak. Także siłą rzeczy albo Rakietowa w piatek, albo Kisielin/Gostyń na weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem już jestem ;)

Ja bardzo chętnie :) Tyle, że najpewniej po 27.08 - przez najbliższe 2 tygodnie mam zamiar cosik też pourlopować, nie mam póki co konkretnego planu, ale raczej może mnie nie być na miejscu. Po 27.08-super, czy to Wro czy Kisielin (jaka ładna nazwa:))) ) jestem jak najbardziej za :) Co do dnia-to urlopu mam pod dostatkiem-także czy to piątek czy weekend-jak dla mnie nie ma problemu, tylko też myślę, że lepiej ustalić odpowiednio wcześniej termin :)

 

Pozdrowionka dla wszystkich-no i czekam na szczególy co jak gdzie i kiedy ;)

Mam nadzieję do szybkiego zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...