Skocz do zawartości

VII SSSJ (Spotkanie Symaptyków Starej Japonii) Weźmy się i zróbmy!


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No paczpan... :ohmy: A u nas nowy asfalt od domu aż do Piechowic przez Michałowice...

Właśnie wsiadłem dziś na moto po roku przerwy i ! Uwaga! nie zabiłem się! :biggrin:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mnie nie będzie :/ więc miejsce przy zmywarce mogę komuś oddać :)

 

Estrella

Miras69

Mod-ek

Matata

Wolkan

Letek

Jeszua

Rosa

Ludwik x2

ptaq_

 

Dobrych winkli i świetnej pogody Wam życzę!

 

Peterek, weź się nie wygłupiaj! Co ja tutaj dzieciom powiem??? Że Japonia bez Peterka?? Jerki też będą.

Weź cztery litery w troki i przyjeżdżaj, proszę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się nieśmiało zapisał, będzie gdzie przenocować czy zabrać namiot ? ostatnim razem z Wolkanem i Peterkiem spaliśmy u Asi ;)

Miras69

Mod-ek

Matata

Wolkan

Letek

Jeszua

Rosa

Ludwik x2

ptaq_

sprite11

ps, wreszcie poznam gospodarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludkowie!

Wybrałem się dzisiaj coby trasę sprawdzić, wiecie, czy wszystkie mosty sa przejezdne :icon_razz: i się okazało że trasa koncepcyjnie fajna, ale droga do dupy. Znaczy trochę dziur było po drodze. To wam napiszę co mi po głowie chodziło - ano jakoś tak zawsze chciałem Was zabrać na wulkan nasz okoliczny, no i teraz chciałem to zrealizować, ale np. ostatni kilometr to polna droga z tłuczniem, także może nie wszyscy by tak chcieli.

Więc jest wybór - albo jedziemy zwiedzać wulkan ( w tym powiedzmy godzina-dwie spacerku) albo idziemy pojeździć w zależności od pogody w wyższe albo niższe górki, ale wtedy ciężko byłoby nową trasę wymyślić, no bo już Was w sumie wszędzie przewieźliśmy :biggrin:

 

To się odezwijcie co i jak.

Co do noclegu, to jak zaznaczałem wcześniej, odłożyliśmy Wam jeden domek, pojemność na łóżkach 6 osób, a cena jak u somsiadów, ale u nas lepsze warunki, tzn, z własnym śpiworem 25 zeta za twarz za noc. Nie chodzi o zarobek, ale jednak jakieś tam koszty wtedy powstają.

Miejsce na ognisko mamy (ale jeszcze zarośnięte, ale to nic, macie enduraki to zaoracie to pole :laugh: )

 

A i pogoda jest zamówiona, wygląda że będzie dobrze :)

 

Pozdrówka!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie - też jestem za lataniem po górkach ( i winklowaniem ) :icon_mrgreen: :crossy: :flesje:

 

A że się trasa może powtórzyć?

Z przyjemnością znów zobaczę te piękne widoki :)

 

Piątek coraz bliżej... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okiej, w sumie czemu nie... :) Ale i tak cosik mi po głowie chodzi.... zobaczymy... :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okiej, w sumie czemu nie... :) Ale i tak cosik mi po głowie chodzi.... zobaczymy... :)

Oby traska nie była wyłącznie pod enduro :P

 

 

Jeśli ktoś chciałby się ze mną trochę powłóczyć to zapraszam. Mam na celowniku kopalnie złota w Złotym Stoku oraz kaplicę czaszek, plus przejazd przez Góry Stołowe oraz kawałek winkli czeskich. Dodam jedynie dla niecierpliwych, że zwiedzanie kopalni trwa 1,5 godziny.

Wyjazd piątek, Janki godzina 8,00 rano!

https://mapy.google....via=2,3&t=m&z=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie endura :)

Pogadamy, nikomu się krzywda nie stanie :) spoko.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... to ja poproszę też miejsce w łóżku, jak jeszcze jakieś zostało ;)

będę dopiero wieczorem, roboty nie puszczają

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już bez przesady, jak pamiętam twoje godziny pracy to nie powinieneś tak narzekać :)

 

aa, tysz bym chętnie uszko :) :)

Edytowane przez mod-ek

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...