Skocz do zawartości

VII SSSJ (Spotkanie Symaptyków Starej Japonii) Weźmy się i zróbmy!


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Nigdy tu nie zaglądałem, tzn raz mi się zdarzyło w 2008r :). Dziś zostałem do tego zobligowany przes Mirasa69 i Matatę z Bydzi. To moi ziomalscy sympatyczni zapierdalacze. Kazali mi się tu łodezwać i pojechać z nimi na to fajne spotkanko. Jeśli mógłbym do Was dołączyć to byłbym b.szczęśliwy, bo słyszałem o sssj same dobre rzeczy, a do tego jest parę kilometrów do zrobienia z Bydzi :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: . Jeśli znajdzie się miejsce to dopiszcie mnie do listy. SALUTO!

Edytowane przez Rosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z bydzi, to jakoś to bydzi... :)

Spoko. :)

 

Peterek

Estrella

Miras69

Mod-ek

Matata

Letek

Jeszua

Rosa

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z bydzi, to jakoś to bydzi... :)

Spoko. :)

 

Peterek

Estrella

Miras69

Mod-ek

Matata

Letek

Jeszua

Rosa

Słońce przegapiłeś naszego Krzysztofa ;)

Dopisuję jeszcze Wolkana

A jak zorganizujemy pojazd dla Jerków to też przyjadą :cool:

Edytowane przez Piaffe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pierdziu chłopacy! Ludwik się odezwał ze swoją słynną lodówką! Baaardzo nam miło... :)

 

Peterek

Estrella

Miras69

Mod-ek

Matata

Wolkan

Letek

Jeszua

Rosa

Ludwik x2

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...łezka się w oku kręci....

 

No ja niestety sie nie dopisuje ale będe Wam kibicował zza oceanu :icon_rolleyes:

Ale myslę że na VIII SSSJ sie juz pojawię jesli gospodarze nie będą mieli nic przeciwko. :notworthy: Taka niespodzianka:)))))

Cieszę sie że temat tych sympatycznych spotkań powrócił no i widze że pojawiaja sie nowe twarze.

Tak więc obserwuje temat i z niecierpliwością bede czekał na relacje ze spotkania i fotki.

 

 

Pozdrowienia dla starych i nowych uczestników . Lewa w góre! :crossy:

Edytowane przez Toolman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Kiedyś to wypadało bo miejsce na podłodze było limitowane :biggrin: ale teraz w dobie nowoczesności i tego że jeden domek dla was trzymamy, to spoko, zasadniczo wszyscy się zmieszczą :rolleyes:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i du... :banghead:

okazuje się że zaplanowany urlop i ogromna chęć zobaczenia Was nie wystarczą :(

 

może następnym razem pisane mi będzie przetestowanie gixa na karkonoskich winkli i spotkanie się z Wami bo teraz musiałby się wydarzyć cud bym dotarła :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...