Skocz do zawartości

Chiński chopper


papasmerf96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak pasażer ma długie nogi to i owszem.

Dżizas! Czy przy rejestracji na forum można by wprowadzić jaki test na umiejętność pisania, czytania... o inteligencji nie wspominając?

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od wagi użytego młotka...

 

BTW pewnie byłoby łatwiej o odpowiedź, gdybyś był uprzejmy napisać o jaki sprzęt pytasz

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, chodzi o to czy jakbym kupił podnóżki kierowcy, to czy mógłbym je zamocować dla pasażere? Trudne do zrozumienia? A jakbyś przeczytał tytuł tematu to byś wiedział, że o choppera łosia chińskiego!

 

jak pasażer ma długie nogi to i owszem.

Dżizas! Czy przy rejestracji na forum można by wprowadzić jaki test na umiejętność pisania, czytania... o inteligencji nie wspominając?

 

I kto tu powinien przejść ten test?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinienneś już się zacząć zbierać na inne forum. Raz, że nie potrafisz się poprawnie wysłowić, dwa, że przejawiasz niczym nieuzasadnioną agresję.

Moderator? Jeszua? hmm?

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem nie ogarnięty w temacie "Chińskich czoperów" ale z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, śmiem twierdzić że "Chiński czoper" to nie nazwa marki ani modelu a co za tym idzie nie da się odpowiedzieć na tak zadane pytanie jak w pierwszym poście.

 

Posłużę się pewną analogią aby autorowi uświadomić dlaczego tak jest.

 

Drogi autorze, czy mógłbyś odpowiedzieć na następujące pytanie: "Mam motocykl crosowy, czy opona z innego crossa będzie pasować"? Nie, nie mógłbyś. Albo inaczej: "Mam japoński motocykl, czy linka gazu będzie pasować z innego japońskiego motocykla?" Nie, nie mógłbyś odpowiedzieć.

 

Czy zatem teraz, rozumiesz w czym tkwi problem? Spróbuj dogłębniej opisać swój problem, podając więcej danych a na pewno któryś z forumowiczów spróbuje ci udzielić rady. Jeśli natomiast nie masz czasu żeby sklecić kilka zrozumiałych zdań, to idź w pizdu i nie marnuj czasu innych...

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie umiecie odpowiedzieć na moje pytanie to po co piszecie? Ja tego nie potrafie zrozumieć.

Jakbyście byli trochę bardziej inteligenti, to byście wiedzieli że chodzi o chopper 50 ( bo to przecież dział motorowery). A jaka marka to jest mało istotne, bo jak wiadomo chińskie choppery wyglądają identycznie tylko inaczej się nazywa.

 

Jeśli nadal nie rozumiecie to chodzi o chopper 50 kingway, chiński z roku 2005. I jak nie masz odpowiedzi na moje pytanie TO SIĘ NIE WYPOWIADAJ I NIE RÓB SPAMU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie grzecznie odpowiadamy. Na 100% nie mogę Ci potwierdzić, że będzie pasowało. Ale możesz wykonać bardzo prosty test. Odkręć podnóżek kierowcy i spróbuj zamontować w miejscu przeznaczonym dla podnóżka pasażera. Odpowiedź będzie szybka i jednoznaczna.

Pozdrawiam.

Edytowane przez msgcrew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...