Skocz do zawartości

Gdzie dostać Givi T494SM, T460B


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo, zamówienia z katalogu GIVI realizuje MotoMotion na Połczyńskiej. Przejrzyj jeszcze ofertę toreb SW-Motech z serii Quick-Lock / Quick-Lock EVO / Quick-Lock 12V to okaże się, że Givi mocowane na paski jest marnym rozwiązaniem. Givi też oferuje takie torby z mocowaniem na wlew, poza tym masz jeszcze Held Slide-System.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, zamówienia z katalogu GIVI realizuje MotoMotion na Połczyńskiej. Przejrzyj jeszcze ofertę toreb SW-Motech z serii Quick-Lock / Quick-Lock EVO / Quick-Lock 12V to okaże się, że Givi mocowane na paski jest marnym rozwiązaniem. Givi też oferuje takie torby z mocowaniem na wlew, poza tym masz jeszcze Held Slide-System.

Pewnie że te wszystkie Quicklocki były by lepsze, jednak 3-krotnie wyższa cena, przy jednocześnie znacznie mniejszych pojemnościach sprawiają że jestem zmuszony zostać przy paskach.

 

Polski dystrubutor akcesoriów Givi : e-mail: [email protected],oni mają najszersze info dot. tego,co gdzie i jak.

 

Dzięki za namiary, możliwe że przydadzą się w przyszłości, zamówiłem już komplet w sklepie internetowym http://www.motocard.com (Hiszpania), mają przesyłkę kurierską UPS za free (cała europa) przy zamówieniach powyżej 60 euro.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałem te opcje między innymi dlatego, że tankbagi mocowane na podkowie do wlewu paliwa nie rysują zbiornika. Każde rozwiązanie na paskach spowoduje porysowanie baku, ale o tym się pewnie przekonasz za jakiś czas (oby nie).

 

Jeżdżę już jakiś czas z tankbagiem na paski (tyle że znacznie mniejszym) i na razie nie zauważyłem żadnych rys. ale możliwe dlatego że jest mały. W każdym razie puki co nie ma tankbaga mocowanego do wlewu o jakiejś znacznej pojemności ~30l, a właśnie takiego potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajżyj jeszcze do oferty kappa. swietne produkty. www.kappamoto.com

 

Polski dystrubutor akcesoriów Givi : e-mail: [email protected],oni mają najszersze info dot. tego,co gdzie i jak.

 

tak jak oni nie maja pojecia to chyba nikt na tym swiecie :) na proste info czekałm kilka godzin, jak chciałem zamówić stelaż do KTMa to mi kazali czekac prawie 2 miesiące, a cene wzieli chyba z księżyca. goscie z motobagaz.pl maja zdecydowanie wieksze pojecie, zdecydowanie szybciej sprowadzają towar i maja zdecydowanie lepsze ceny. roznica wyniosła ponad 200zł na jednym głupim stelażu tak wiec importer musi troche nad sobą popracować bo narzut 200% to jużnie na dzisiejsze czasy :-)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy i koleżanki za wszystkie odpowiedzi. W weekend jeździłem już z kompletem Givi T494SM + T460B na baku (czekałem tylko 5 dni na przesyłkę z Hiszpanii). Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne; trzyma się nieporównywalnie lepiej niż Oxforfd na paski którego miałem wcześniej mimo że jest prawie o połowę większy, nawet przy mocnych złożeniach. Tankowanie za sprawą mocowania TFS jest bardzo proste (dwa zatrzaski). Jedyne co mnie zaskoczyło (bo nigdy nie jeździłem z dużym/wysokim tankbagiem) to że mocno wpływa na aerodynamikę moto, powyżej 140km/h zaczyna odczuwalnie mocno wiać a w okolicach 180 jest już prawie jak na nakedzie i dodatkowo wieje jakby od dołu, nieprzyjemnie. Bez tankbaga zaczyna wiać dopiero w okolicach 200 km/h :). W każdym razie bardzo polecam ten komplet Givi.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...