Skocz do zawartości

Ktory wybrac? xvs1100 DragStar, VT1100 Shadow, Suzuki Intruder 1400


Adamek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doświadczenie mam rzeczywiście znikome, ale nie stać mnie na to żeby zmieniać motocykl co sezon dlatego chce zrobić zakup na pare lat.

Źle zakładasz kupując pierwszy motocykl "z obrazka" na "parę lat". Nie masz pojęcia jak się tym jeździ, co będzie Cię bolało po 100 - 200 i więcej kilometrach. Mi również od zawsze podobały się choppery i nakedy ale 125 cm chooperek pokazał mi, że to nie to, a obecny naked ZR 550 zostanie wymieniony w przyszłości na coś z owiewkami, bo powyźej 100 km/h przyjemność z jazdy zaczyna się zmniejszać wraz ze wzrostem prędkości (podobnie będzie w Hondzie sevenfifty). Dlatego radzę Ci nie planuj motocykla na lata tylko bardziej "krótkoterminowo", po pierwszym sezonie zobaczysz czy maszyna Ci podchodzi, czy może to jeszcze nie to.

9794.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim przed zakupem powinenes sie przejechac na kazdej z maszyn by zobaczyc czy ci pasuje jej wymiar , ja na vz800 przez 50 km nic nie odczuwalem wszystko ok motocykl wygodny a pozniej okazalo sie ze przejechanie 200 km to czysty koszmar tylek chce odpasc i niestety kanapa do wymiany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W najbliższą zimę chciałbym kupić jakiś motocykl do (raczej) długich tras. Posiadam do 12 000zł. Przydała by się pojemność 1000+. Mam 192 cm wzrostu więc Yamahe Virago chyba mogę odrzucić gdzyż jest troszke za krótka dla mnie. Głównie interesują mnie Honda Shadow, Kawasaki Vulcan, Yamaha Drag Star(tu chyba będzie ciężko znaleźć). Rocznikowo to nie wiem jak to może wyglądać, ponieważ takie motory to podobno z 1990 są w dobrej formie. Potrzebuje rady czy coś takiego znajde, i który z tych będzie najlepszy(awaryjność, konfort, koszty eksploatacji, spalanie).

VS 800 , zostaw drobne na kierownice która pozwoli ci na tym usiąść turystycznie .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...