Skocz do zawartości

Obstawa ŚLUBU :) zapraszamy :) 09.06.2012


Sylwia Niespodziańska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli nie macie co ze soba zrobic 9 czerwca i chcieli byscie Nam towarzyszyc w obstawie slubu Kasi (kiedys ksywa Ruda ale kolor wlosow sie zmienil ;) szalona motocyklistka ) i Piotrka ( dopiero zacznie szalec ) ZAPRASZAM :)

 

Obstawe zaczynamy spod domu Panstwa mlodych czyli Abrahama 13 (Gocław) o godzinie 15.00 lepiej byc wczesniej niz sie spoznic bo najpozniej ruszamy 15.05 :)

 

Panstwo mlodzi zbieraja na motocykl :) badz dwa ;) "losy-zdrapki" to nasz pomysl bo ryzu i drobnych nie zbieramy ;) dla Nas to wydanie 2 zl dla nich spelnione marzenie :)

 

 

 

 

Z gory dziekuje :)

 

 

https://www.facebook...31070040337200/

Sylwuszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sama obecność "nas" nie wystarcza? Teraz mamy przywozić prezenty (zdrapki)? Wydaje mi się że od tego są goście weselni a my tylko miłym dodatkiem dla oka gości i ogromną przyjemnością dla młodych.

 

Niestety ale nie będe we Warszawie ale chętnie bym przyjechał.

Chyba że plany się zmienią to napewno przybęde.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już sama obecność "nas" nie wystarcza? Teraz mamy przywozić prezenty (zdrapki)? Wydaje mi się że od tego są goście weselni a my tylko miłym dodatkiem dla oka gości i ogromną przyjemnością dla młodych.

 

Niestety ale nie będe we Warszawie ale chętnie bym przyjechał.

Chyba że plany się zmienią to napewno przybęde.

Pozdrawiam

 

 

 

nie napisalam ze jest to obowiazek :) tylko checi :)

 

abrahama 13, czy to blok w rejonie carrefour express?

raczej wpadne.aby pogoda jeszcze dopisała bo ostatnio to jesień :)

 

 

 

tak wlasnie to jeden z tych wysokich blokow bedzie otwarty szlaban wiec zapraszam pod sam blok :)

Sylwuszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To TA koleżanka miala taki wieczór panieński ostatnio, że na ruchliwej czteropasmówce dziewczyny wyrysowywały jakies obrazki? A obok stała ciężarówka z napisem "ślub rudej i piotrka?. Jeśli tak, to powtórz, że cudem przeżyły,bo ledwo co wyhamowałam :D

Edytowane przez Domiiniika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To TA koleżanka miala taki wieczór panieński ostatnio, że na ruchliwej czteropasmówce dziewczyny wyrysowywały jakies obrazki? A obok stała ciężarówka z napisem "ślub rudej i piotrka?. Jeśli tak, to powtórz, że cudem przeżyły,bo ledwo co wyhamowałam :D

 

 

 

 

tak to wlasnie ten wieczor :) do przodu tez patrzymy nie tylko w lusterka :)

Sylwuszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co roku jestem na 3 obstawach i nigdy nikt nie chciał "zdrapek". Ludzie buteleczką poczęstowali, ja sam też ugościłem swoich gości motocyklistów a było ich 40 .... Oj działo się..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego wy chcecie od tych zdrapek ? Pomysł oryginalny i chwała im za to. Ile razy można robić to samo z ryżem i innymi bzdetami.

 

Obstawa była mała ale zacna. I nawet zaproszono nas na sam ślub :)

 

 

 

:) dzieki i do zobaczyska na slubie :)

 

bylo minelo a zdrapki i tak byly :)

Sylwuszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...