Skocz do zawartości

Biała Podlaska - treningi, wyścigi


Sikor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, zgłoszenie wysłane, a co mi tam - dotrę nowe klocki i opony z drugiej strony, żeby mieć symetrycznie przed Poznaniem :)

 

W sumie wychodzi, że impreza tańsza niż Radom: bo za 150 zł masz 5 treningów + kwalifikacje + wyścig próbny + wyścig w niedzielę. Żyć nie umierać :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to jest plan... moze tez się da te 5 sesji rozłożyć na 2 dni? Cza spytać organizatora bo rzeczywiście 16 sesji przez 2 dni to niezły maraton... oby tylko pogoda dopisała :cool:

 

Jacek gadałem przed chwilka i można rozbić te 5 sesji na 2 dni. Tylko musze maila wysłać. Moge tez w Twoim imieniu napisać, robimy tak?. Wyjdzie 5 i 6 wyjazdów na tor sobotę i niedzielę. Czy ładujemy za te 50 PLN więcej po 5 w sobotę i 5 w niedzielę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę gumy oszczędzać, bo te które mam muszą mi wystarczyć na całą Białą i część Poznania, czyli 2 sesje treningowe + kwalifikacje. Także ja bym najchętniej 3 sesje treningowe w sobotę + 2 w niedzielę. Praktyka pokazuje, że zamiast jeździć w kółko do oporu lepiej mniej, ale przemyśleć kilka spraw na spokojnie między wyjazdami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Na terenie Depo 1-2 Września znajdować się będą:

  1. Hamownia motocyklowa z firmy SMG
  2. Serwis motocyklowy MotoSpeed
  3. Będzie możliwość zmiany i wyważenia opon

Dla podium w klasie do 600 i powyżej nagrody rzeczowe nowe komplety opon, lap timery, oleje silnikowe i mnóstwo gadżetów od firm i portali motocyklowych i oczywiście najważniejsze Puchary ponad pół metrowe dla wszystkich z podium do 600 i powyżej wręczane osobiście przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska.

Edytowane przez tornowodwor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę:

 

5 sesji treningowych po 25 min

 

2x kwalifikacje po 25 min (bezpłatne)

 

Wyścig próbny ok. 30 min (bezpłatne)

 

W niedzielę

 

5 sesji treningowych po 25 min

 

2x kwalifikacje po 25 min (bezpłatne)

 

Wyścig ok. 30 min (bezpłatne)

 

KOSZTA

 

Same kwalifikacje (4x25 min, wyścig próbny (30 min) i wyścig (30 min) - BEZPŁATNE

 

 

Ja mogę podjechać na kołach w sobotę lub niedzielę na bezpłatne sesje :) więc VARTAS jeżeli jesteś zainteresowany to pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...