Skocz do zawartości

Skąd części do amorów WP?


Rekomendowane odpowiedzi

W NX 250 dziewczyny padł amortyzator tylny, stracił szczelność.

 

Amor jest akcesoryjny od WP, wygląda tak:

 

efc29c117b5588aam.jpg

 

be1f37375f396bcam.jpg

 

 

Po wykręceniu śruby spustowej oleju, wyleciał spieniony shit.

 

 

 

Pytanie brzmi, skąd wezmę części do amorów WP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NX 250 dziewczyny padł amortyzator tylny, stracił szczelność.

 

Amor jest akcesoryjny od WP, wygląda tak:

 

efc29c117b5588aam.jpg

 

be1f37375f396bcam.jpg

 

 

Po wykręceniu śruby spustowej oleju, wyleciał spieniony shit.

 

 

 

Pytanie brzmi, skąd wezmę części do amorów WP?

WP`ka radzę Ci oddać do regeneracji bo sam sobie z jego naprawą bez specjalnych pompek do odpowietrzania nie poradzisz. Bo skoro stracił szczelność to trzeba go rozebrać w mak żeby wymienić uszczelniacz, ewentualnie możliwe że trzeba będzie odnowić/zmienić tłoczysko. Po prostu Ci się nie opłaci. Z Kayabą się bawiłem i szło to zrobić, ale WP jest upierdliwe strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WP`ka radzę Ci oddać do regeneracji bo sam sobie z jego naprawą bez specjalnych pompek do odpowietrzania nie poradzisz. Bo skoro stracił szczelność to trzeba go rozebrać w mak żeby wymienić uszczelniacz, ewentualnie możliwe że trzeba będzie odnowić/zmienić tłoczysko. Po prostu Ci się nie opłaci. Z Kayabą się bawiłem i szło to zrobić, ale WP jest upierdliwe strasznie.

 

To prosty WP, bez osobnego zbiornika, a za regenerację zawołali 600zł, więc taniej byłoby innego szukać ;) A może znacie kogoś kto podejmie się regeneracji do 300zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykle to nie tania zabawa. prawdopodobienstwo ze ktos to zrobi dobrze za pol ceny jest mała. WP to nie tania lipa. ja bym dał do regeneracji i jezdzil ze swiadomoscia ze jest gites

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykle to nie tania zabawa.

Ameryki nie odkryłeś, tylko wiem ile co może kosztować, kiedy zabawa jest opłacalna. 600zł to 150E, a za tyle mogę kupić sobie 2 bardzo dobre używane amory, a ten wystrzelony idealny nie jest i zwyczajnie takich pieniędzy nie opłaca się w niego inwestować.

 

Szkoda, że nikt nie potrafi pomóc w temacie, napiszę do WP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...