Skocz do zawartości

Hamuje pulsacyjnie


Mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie obrażając nikogo ale nie podoba mi się cała ta dyskusja. Darujcie sobie swoje porady.

Mrówa nieświadom mocy i możliwości uzyskiwania prędkości pod świetlnej swojego motocykla chciały by go tanio naprawić domowym sposobem.

Chcieć a móc to zasadnicza różnica.

Który z Was wymyślił pomiar krzywizny tarczy przy pomocy czujnika mikrometrycznego?

W tym konkretnym modelu są zamontowane tarcze typu "pływającego"

Z opisu właściciela motocykla wynika, że felga nadaje się TYLKO na złom.

Jeżeli jakiś dureń podjął się prostowania tarcz i jeszcze napisał to na rachunku to nie wróżę mu świetlanej przyszłości w tej branży.

Ukręcił sobie bat na własną dupę i teraz powinien odkupić nowe fabrycznie aby nie brać żadnej odpowiedzialności za ewentualny wypadek.

Jest możliwość sprawdzenia czy bieżnie tarcz są proste przy pomocy narzędzia specjalistycznego zwanego dzwonem i szczelinomierza ale zasadnicze pytanie brzmi - kto w naszym kraju potrafi to dokładnie wykonać.

Prostowanie tarcz i ich ponowne używanie to jak zabawa poniemieckim zardzewiałym granatem.

Tematu nie zamykam ale mam nadzieję, że nie pojawi się w nim następny Wit Stwosz 21go wieku.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panie Piotrze za konkretną odpowiedź. W żadnym wypadku nie miałem zamiaru prostować tarcz hamulcowych. Ewentualnie myślałem o wymianie, jednak zauważyłem skrzywioną felgę. Rozglądam się za nową. Napiszę jak wymienię jakie są efekty. Przy okazji zrobię kompletny serwis zacisków hamulcowych.

 

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez Mrówa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes goły to kup używki , zapytaj się o mozliwosc zwrotu - jezeli będzie realna i potwierdzona(wujek gogle i szukasz opini o sprzedawcy , tylko konkretnych a nie jakieś wypierdy konkurencji ) to bierz.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...