Skocz do zawartości

Male zmiany


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Ks - jak tak dalej pójdzie to założymy klub czarno-złoto-żółtych motórów :biggrin: :biggrin: :biggrin: ! (swoją drogą uważam, że najładniejsze zestawienie kolorystyczne - ale to rzecz gustu oczywiście).

Zakładaj złote klamki i sety - wyglądają za*biście!!

 

Sow napewno zakladac nie bede, bo nie widze potrzeby, no chyba, ze pilakierowac proszkowo. Pytanie tylko jak dlugo bedzie sie trzymac, bo jak zuacznie odlazic, to bedzie frajersko.

 

P.S. Zastanawiam sie, czy nie zalozyc zoltej / zlotej szyby ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam ukradli. KS pewnie skleił loda gdzieś na winklu, wydech do wymiany, owiewki pomalowanie i znowu jest nówka nie bita. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sow napewno zakladac nie bede, bo nie widze potrzeby, no chyba, ze pilakierowac proszkowo. Pytanie tylko jak dlugo bedzie sie trzymac, bo jak zuacznie odlazic, to bedzie frajersko.

 

P.S. Zastanawiam sie, czy nie zalozyc zoltej / zlotej szyby ?

 

:crossy:

 

Odłazić może, bo moje się na przykład wycierają, a są "oryginalne" - w sensie, takie kupione.

Co do szyby...nie jestem pewna, bo to jest dość duża powierzchnia. Wiesz, żeby nie przegiąć...Może przymierz najpierw, jeśli masz możliwość.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szyby...nie jestem pewna, bo to jest dość duża powierzchnia. Wiesz, żeby nie przegiąć...Może przymierz najpierw, jeśli masz możliwość.

 

Jutro jak dam rade to podjade i kupie kawalek czarnej lub ciemnej foli, pofdejrzewam, ze zolta / zlota tez beda mieli wiec sprawdze. Po glowie chodzi mi teraz aby przelakierowac felgi na zlote, i to wszystko przez Ciebie Piorko ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz złote felgi to dopiero będzie pole do popisu a Asia wystawi Cię za drzwi :biggrin: ...złote klamki, sety, złoty oplot, końcówki przewodów itd. itd. co przełoży się na fajny efekt.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz złote felgi to dopiero będzie pole do popisu a Asia wystawi Cię za drzwi :biggrin: ...złote klamki, sety, złoty oplot, końcówki przewodów itd. itd. co przełoży się na fajny efekt.

 

Czyzby pod moja nieobecnosc opowiadala Ci jak bardzo lubi u mnie zloto ? :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Jezeli zdecyduje sie na lakierowanie felg, to napewno nie podczas sezonu a w przerwie zimowej.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak dam rade to podjade i kupie kawalek czarnej lub ciemnej foli, pofdejrzewam, ze zolta / zlota tez beda mieli wiec sprawdze. Po glowie chodzi mi teraz aby przelakierowac felgi na zlote, i to wszystko przez Ciebie Piorko ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Hihihi...ja też myślałam o złotych felgach, ale po pierwsze stwierdziłam, że to może być za dużo, a po drugie trudno dobrać identyczny złoty (do setów i klamek). Ja mam jeszcze złoty korek wlewu, ale nie za bardzo mi się on podoba, więc go trochę stonowałam folią karbonową.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Wy miłośnicy złota...

 

Tak wogole to przydala by sie duza zlota naklejka glowy Meduzy - Versace na obydwie owiewki :icon_mrgreen:

 

 

Hihihi...ja też myślałam o złotych felgach, ale po pierwsze stwierdziłam, że to może być za dużo, a po drugie trudno dobrać identyczny złoty (do setów i klamek). Ja mam jeszcze złoty korek wlewu, ale nie za bardzo mi się on podoba, więc go trochę stonowałam folią karbonową.

 

Rozwiazanie jest stosunkowo proste. Bierzesz swoje klamki i lakierujesz je proszkowo razem z felgami czy innymi akcesoriami. Jezeli sa eloxydowane, to faktycznie ciezko dobrac kolor.

 

Moje sa lakierowane na czarno wiec po zeszlifowaniu lakieru grubosc lakieru a co za tym idzie klamki pozostaje bez zmian.

 

Co do felg to mozesz zrobic dwuczesciowe lakierowanealbo zloty srodek i czarne randy albo zlote randy. Uwazam, ze za duzo napewno nie bedzie.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do felg to mozesz zrobic dwuczesciowe lakierowanealbo zloty srodek i czarne randy albo zlote randy. Uwazam, ze za duzo napewno nie bedzie.

 

:crossy:

 

Ooo, to jest pomysł :biggrin:. Może być bardzo fajnie. Ja mam jeszcze na żółto obite kanapy i żółte paski na kołach. Zresztą zrobię jakąś aktualną fotę i Ci wrzucę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,

 

przejedz sie w Alpy albo w gory Harz, po powrocie sprawdzisz i sie zdziwisz. Najsmieszniejsze, ze nawet 80 km/h nie potrzeba aby je pozamykac. :icon_mrgreen:

 

P.S. Ze Zgorzelca do Hasselberge ( w Harz'u ) maszt 365 km - rzut beretem

 

:crossy:

Na pewno nie omieszkam się tam wybrać :) , dziś polatałem po okolicy trochę Czechy kierunek Frydlant ( kilka fajnych winkli) pewnie nie to sam u ciebie na filmikach ale zawsze , powrót Niemiecką stroną Pozdrawiam i przepraszam za off-top ..

 

Ps. CZekam na ukończenie projektu twojej BMW

Edytowane przez rekin175

Yamaha-FZ6 2004.rok - Honda CBR 1000F 2000.rok -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...