Skocz do zawartości

przesiadka na zx6r


Vitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic tutaj nie pisalem wiec pochwale sie moim aktualnym pojazdem , jest to Kawasaki zx6r model 2007 rok prod.2009 czyli ostatni wypust. Motocykl ma obecnie przejechane 9000 km. W porownaniu z Thundercatem i GSXR 600 ktorego mialem 4 miesiące (nigdy wiecej Suzuki) jest to szatan, obrzydliwie niewygodny , twardy , po 40 km bolą mnie nadgarstki i plecy ale nie oddam zx'a za zadne skarby :) Prowadzi sie jak po sznurku , sam sklada sie w zakrety , kosmiczne hamulce (gdyby lokomotywa miala takie hamulce to tragedii pod Szczekocinami by nie było). Paradoksalnie ma dośc dobry środek jednak od 10 tyś urywa głowe , ucieka spod dupy , łamie łokcie , pękaja kostki i torebki stawowe.

 

 

Fotki :

 

http://www.bikepics.com/members/Vitu/09zx6r/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie koledze chodzi o to

po 40 km bolą mnie nadgarstki i plecy

i o to:

urywa głowe , ucieka spod dupy , łamie łokcie , pękaja kostki i torebki stawowe.

hehe, zx6r chyba mają to do siebie że się świetnie prowadzą. Co nie czytam opinii nabywców zx6r piszą to samo.

 

A motocykl jest przekozacki, ten ryjek ahhh.... jak dobrze opanuje moją może kiedyś zmienię sobie na taką.

Edytowane przez pdasiek

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odciążyć ręce - źle siedzisz.

Dlaczego od 10 tys urywa Ci głowę? Ja czasem jeżdżę do odcinki i nic mi nie urywa. Poza tym 10 tys to na jedynce masz może 90 może 100 km/h. To co tu ma urywać? Ja do 140 km/h nawet za bardzo za szybą się nie chowam (ale może masz 2 m wzrostu).

 

BTW - jaki kolor masz?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie na początku styczności z zx6r też bolały nadgarstki, głównie dlatego chyba że powoli jeździłem i automatycznie trzeba było się jakoś opierać, tak mi się wydaje. Teraz w każdym bądź razie po przejechaniu łącznie ~1000 km jakoś nie odczuwam już tego bólu/dyskomfortu.

Co do urywania głowy to autor tematu posłużył się tu raczej frazeologizmem, tak samo z tymi łokciami he

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odciążyć ręce - źle siedzisz.

Dlaczego od 10 tys urywa Ci głowę? Ja czasem jeżdżę do odcinki i nic mi nie urywa. Poza tym 10 tys to na jedynce masz może 90 może 100 km/h. To co tu ma urywać? Ja do 140 km/h nawet za bardzo za szybą się nie chowam (ale może masz 2 m wzrostu).

 

BTW - jaki kolor masz?

 

Z tym urywaniem glowy nie chodzilo ze mi wieje tylko ze w porownaniu z yzf i gsxr takiego kopa ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...