Skocz do zawartości

Jak Ściągnąc Magneto [brak ściagacza] Suzuki Gsxr 600 srad


Rekomendowane odpowiedzi

Fakt :biggrin:

 

 

Próbuj, może zechcą wymienić

Gdyby teraz do tego ściągacza który zakupiłeś dopasować odpowiednio szeroką nakrętke 33x1.5 można było by nakrętke nakręcić

na koło magnesowe a zakupiony ściągacz wkręcić do nakrętki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby teraz do tego ściągacza który zakupiłeś dopasować odpowiednio szeroką nakrętke 33x1.5 można było by nakrętke nakręcić

na koło magnesowe a zakupiony ściągacz wkręcić do nakrętki.

 

Ale magneto ma gwint wewnętrzny

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie ma . Ściągacz go ma. Na mniejszą śrubę.

 

Fakt :blink:

Nie zauważyłem.Zmylił mnie ten ściągacz co nie pasuje.

:flesje: za czujność

Edytowane przez zikowski

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega też jest trenerem na siłownii i miał ciezki dzień :) Kupiłem bez zastanawiania sie co i jak. Pudełko jak i czesc nie używana, paragon też jest, wiec nie bedzie problemu z wymianą na ten http://www.larsson.pl/index.php?c=r&no=NzIwMTUwOQ==&t=7201509

Cena też fajna 70zł prawie za ten ściagacz, zajebiscie jak za coś na "jeden" raz %(

Edytowane przez Adam Saint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki, ktory zewnetrznym gwintem wkreca sie w widoczny na zdjeciu wewnetrzny gwint kola magnesowego a jego sruba opiera sie o czop walu.

Sciagacz mocujesz i dokrecasz do mocnego oporu, po czym walisz w niego ( leb sruby opartej o czop walu ) mlotem raz a ostro i powinno zejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie wyglada ze gwintu nie ma ...ja dodam ze przykrecajac dokladnie odtlusc i dokrec zgodnie z manualem , jak za slabo dokrecisz to zerwie klin , porysuje stozek i rozwali gniazdo klina a wtedy moze byc wal do wymiany.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...