Skocz do zawartości

Kymco Active/Nexxon 50 gdzie są blokady?


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z podwórkowych opinii słyszałem, że w tym modelach Kymco aby ograniczyć osiągi zakładana jest dłuższa przepustnica która ogranicza dopływ mieszanki paliwowo-powietrznej do silnika. Posiadam taką krótsza przepustnicę. A czy ustawienie zapinki na iglicy powinno być takie same? U mnie zapinka znajdowała się na 4 rowku od góry, a miedzy zapinką a przepustnicą znajdował się plastikowy krążek o grubości 1mm. Czy ten krążek to uszczelka i powinien tam pozostać? Czy ustawienie zapinki iglicy na 4 rowku od góry jest optymalne przy odblokowanym motorowerze?

Zawsze można zmienić ustawienie iglicy ale w tym motorowerze jest to bardzo kłopotliwe bo żeby dojść do gaźnika trzeba rozebrać połowę motoroweru. Więc stąd moje pytanie o ustawienie iglicy i ową podkładkę miedzy zapinką iglicy a przepustnicą.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...

Chodzi mi o kymko nexxon 50 

Chodzi mi bo jak pamiętam z lat dzieciństwa jak miałem motor na sanie na linkę...

To motylek klapeczka od przepustnicy była zamknięta na 0 .DRZWI ZAMKNIETE A U MNIE BO CZYSCIŁEM GAZNIK I TERAZ NIE PAMIETAM CZY NA ZERO JEST OTWARTA CZY ZAMKNIETA ...

CZY TU NA ZAMKNIETEJ PRZEP. MA BYC OTWARTA CZY ZAMKNIETA klapeczka

Proszę  o info 

Czy tak jest w tym modelu kymko 50

13 minut temu, MariuszMaria napisał:

Chodzi mi o kymko nexxon 50 

Chodzi mi bo jak pamiętam z lat dzieciństwa jak miałem motor na sanie na linkę...

To motylek klapeczka od przepustnicy była zamknięta na 0 .DRZWI ZAMKNIETE A U MNIE BO CZYSCIŁEM GAZNIK I TERAZ NIE PAMIETAM CZY NA ZERO JEST OTWARTA CZY ZAMKNIETA ...

 

CZY TU NA ZAMKNIETEJ PRZEP. MA BYC OTWARTA CZY ZAMKNIETA klapeczka

Proszę  o info 

Czy tak jest w tym modelu kymko 50

Bo jak wajchę przy kierownicy naduszam to linka się  naciąg i  przepustnica się zamyka a chyba powina się otwierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...