Skocz do zawartości

Pompa paliwa FZR 1000


a_rtu_r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I co chodzi Ci ten motor w końcu?

 

To chyba największa telenowela w dziejach forum :D

 

To prawda - zgadzam sie. Sam nie wierzyłem, że uda mi się to wszystko poskładać. Osoba z prawniczym wykształceniem, z brakiem profesjonalnej wiedzy o motocyklach. Jedynie to co z forum i z internetu. Ale udało się. Działa.

 

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego iż coraz trudniej traktować Cię poważnie. Jeśli to hobby to ok ale bądź tak dobry i zrób uczciwy przegląd w SKP albo ASO czy to na pewno bezpieczny sprzęt ZANIM wyjedziesz na drogę.

Wiem o tym. I przepraszam za to. Obiecuje poprawę:)

 

 

Jasne...to wszystkie poprzednie podłączenia pompy to do czego robiłeś?

I jest to masakra i brak szacunku bo oczekujesz pomocy nie wyjaśniając wszystkich problemów...a inna instalacja to znaczący aspekt.

 

Do czego podłączałem to nie wiem. Ale ważne, że teraz działa wszystko - pompa chodzi, pompuje i przestaje. Motocykl jeździ. Także w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszystko zaczeło się we wrześniu. :biggrin: Mógłbyś jakieś zdjęcia tego motóra zamieścić. :)

To i tak niedługo. W dziale enduro "u nas" koleś naprawia WR400 Yamahę od roku i dalej nie jeździ tak jak trzeba :biggrin:

Przepraszam za :spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne już wrzucam:)

 

Tylko, że prace posuneły się do przodu. Już kable nie wiszą i nie sterczą. Mocowanie tablicy jest zrobione. No i zegary zamontowane:)

 

Dzisiaj uszczelniłem kolektor specjalną pastą do wydechów i dokręciłem go. Wymieniłem płyn w hamulcach - odpowietrzyłem układy.

 

Wymienię olej, do tego płyn w sprzęgle no i płyn w chłodnicy.

 

Jak to już wszystko będzie to mam zamiar zrobić mały drogowy test:)

post-57351-0-68793700-1335623563_thumb.jpg

post-57351-0-18586400-1335623583_thumb.jpg

Edytowane przez a_rtu_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podtopi lampy bo między tłumikiem a lampą (LED z kierunkami) jest osłona:)

 

Także powinno być oki - teraz tylko czekam na tą "elastyczną" rurę wydechową i zakładam.

 

Czacha z szybą będzie od r6 - już jest zrobiona - tylko muszę ją wymalować i założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...