Skocz do zawartości

mój pierwszy motocykl - tego typu :-)


cyfral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co miałeś wcześniej, ale uważam, że trzeba spróbować każdy typ motocykla, aby określić swoje preferencję.

Kiedyś usłyszałem (gdy miałem dylemat jakie moto wybrać) wyobraź sobie, że maszyny o których myślisz, stoją obok siebie, a następnie odpowiedz sobie na pytanie- patrząc na którego czujesz mocniejsze bicie serca i motylki w brzuchu? - Wtedy będziesz wiedział :)

 

A w temacie to niezła lokomotywa :buttrock:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na to wygląda. Sam się zastanawiam nad aerografem na swoim garnku :)

taki sobie ,kupiłem chiński sprzęcik i spróbowałem jak to sie robi ,ale na lepszym kasku jednak zleciłbym to komuś kto to umie robić Dobrze ;)

 

gratuluje :biggrin: i jak wrażenia ? z jakiego moto sie przesiadłeś na tą kawe ?

ostatnim przed tym była kawa Z 1000 ale gnanie po drogach już mi sie nudzi a do jazdy rekreacyjnej "plastiki" średnio sie nadają -moim zdaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starzejesz się. :biggrin:

 

 

MotÓr git jest. Potrafię sobie wyobrazić "szok" którego doznałeś po przesiadce. Ja od zawsze marzyłem o H-D ale nie było mnie stać więc latałem plastikami różnymi. Potem wsiadłem na HD Electra i w ogóle inna bajka, inna jazda, inne podejście. Jakby "więcej cukru w cukrze" na takim moto jest.

 

 

Ja muszę jeszcze poznać się bliżej z typem Enduro. MX latałem i było to extremalne doznanie, znajomego KTM 540 czy jakiś taki, w specyfikacji wyścigowej bo startował amatorsko. Ale enduro to co innego, podobno tez fajnie idą na gumę ale jakoś nigdy nie miałem okazji spróbować takiego cuda. Jakaś XT czy coś takiego... Każdym innym rodzaje już latałem. Od piździków 50ccm, poprzez maxi-skuterki, choppery, GL, GTR, ZX10R i inne tego typu skrajności. Z1000 też próbowałem, fajne moto. Krótkie, zwinne i z konkretnym jebnięciem które da się w pełni kontrolować.

 

Przyznam że marzy mi się do kompletu z HD w garażu coś na styl XX, Busa a najbardziej TL-R, chociaż SRAD`em też bym nie pogardził.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie pięknie, pozazdrościć :flesje: chociaż ja na Twoim miejscu wymieniłbym tylne światło, kierunki ,lusterka i może kierownice ;d

 

Oj tam, czepiasz się Dżek :icon_razz:

Może lusterka rzeczywiście przydałoby się zmienić ale nie wygląda to jakoś gorsząco. Kierunkowskazy wyglądają jak wąs pod nosem choć ten model już tak ma. Jest ok. Reszta wedle upodobań właściciela.

Nie przepadam za białym kolorem lakieru ale Twoje moto prezentuje się nieźle, klasycznie. Zwłaszcza z kufrem pasującym pod tapicerkę i listwę. Nawet te ćwieki nie są odpychające, znaczy tandetne. Twój wierzchowiec przynajmniej się wyróżnia :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...