Skocz do zawartości

Yamaha FZR oraz YAMAHA FZ


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do posiadaczy FRZ 600. Otóż bardzo mi się podoba, w miarę możliwości $$ chciałbym zakupić taką maszynkę. I tu moje 2 pytania:

1. Przy wzroście 190 cm 78 kg nie będę wyglądał na niej głupio

2. Czy FZR 600 warto kupować poniżej 5000 pln. (4000-5000 pln)

Za odpowiedź z góry dziękuję

 

 

1. Mysle ze nie, ja mam 180 cm i jezdzi mi sie jak na taki sprzet bardzo wygodnie.

 

2.Jasne tylko bedziesz musiał oglądnąć xxxx egzemplarzy zanim trafisz na godny uwagi. Chyba ze chcesz kupić trupa wtedy znajdziesz bardzo szybko. Nie musze dodawać ze jesli nie masz za duzego pojecia o motocyklach a szczegolnie o tym jak pownien chodzic silnik w takim motocyklu, nie wybieraj sie na oględziny bez minimum jednej osoby ktora sie zna.

 

 

Kazet niedawno w innym temacie pisałem na co najlepiej zwracac uwage przy oględzinach FZR. A jesli mowa o tym konkretnym sprzecie no to widać ze cos grzebane bo przeciez przednie kierunki i lusterka same od predkosci nie odpadły.

 

pozdro

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj linka jak możesz, Fzr-ka bardzo mnie interesuje i chcę jak najwięcej o nie wiedzieć. A może masz Fzr??

Wiedzę, że blisko mnie mieszkasz. Jak będziesz kiedy przejeżdżał przez moją wioskę, wpadnij. :)

Edytowane przez puchaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie tylko ty masz problemy. Dziś prawie bym rozwalił silnik, otóż od dłuższego czasu jeździłem bez wymiany łańcuszka rozrządu i tak mi klekotał aż w końcu się skończył... (kaplica strasznie chodzi boję się go odpalać, brzęczy, stuka) i na razie nie polatam bo mam trochę wydatków (składam drugie moto). Jakby co to dam znać.

Powodzenia z naprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie są koszty utrzymania FZR'ki oczywiście wszelakie regulacje, wymiany.I jeszcze na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie FZR'ki CO się psuję najczęściej i od czego. Wiem, że drugi bieg może nie wchodzić od wstawiania na gumę.Oczywiście chodzi o Yamaha'ę FZR 600 do 95r (model z podwójnymi okrągłymi lampami)

Edytowane przez puchaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwojne dwie lampy byly na poczatku produkcji, pózniej z soczewką pojedyncza a na koncu chyba w 96r kocie oczy.okragle lampy byly caly czas w wersji usa z tego co kojarze.

co do kosztów - zawory na plytkach, olej co 6 tys, duzo fzr z ktorymi sie spotkalem zwlaszcza z pierwszych lat produkcji mialy problemy z odpalaniem, zalewaly sie, poza tym skrzynia biegów od swirowania padała. silnik raczej trwaly, lubi olej brac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czesc, również jestem zainteresowany kupnem FZR-ki, mam (bede mial w pazdzierniku) 5tys zł, chciałbym kupic model 3HE z trapezowa przednia lampa, co powiecie na temat konkretnie tych motocykli?

 

http://moto.allegro.pl/item228265573_fzr_600_3he_91_rok.html

 

http://moto.allegro.pl/item225956902_yamah...wypadkowy_.html

 

http://moto.allegro.pl/item228240613_yamaha_fzr_600.html

 

ten ostatni jest zblokowany, wydaje mi sie ze, 27 koni nie nadwyrezylo silnika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do października jeszcze daleko i jeszcze wszystko może sie pozmieniać. Ceny na pewno pójdą w dół bo to po sezonie. Mogę coś powiedzieć o zablokowanym http://moto.allegro.pl/item228240613_yamaha_fzr_600.html

Od dłuższego czasu jest już na sprzedać (chyba z 2 miesiące). Z tego co pamiętam na początku stał za 5,tys zł.

Najmniejszy przebieg i najmłodszy rocznik. Ja bym tego wziął. Poszukaj na forum jak odblokowuję się taką maszynkę, gdzieś czytałem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...