Skocz do zawartości

Dziwny problem z moim rometem 717 2t


michelkopytko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aha to moze sięwyorbi i nie bedzie tak trzec :P

 

mam jeszcze kilka pytań:

1) moje światła działają jak dynamo :P na luzie świecą słabiej a jak przygazuje to świecą mocniej i lepiej :P

2) jakiego koloru powinien być dym po odpaleniu skuterka ? ja mam taki siwy chyba, jedni piszą ze ma być biały inni że siwy, jak jest na prawde i czy ma to znaczenie ?

narazie to chyba wszystko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiego koloru powinien być dym po odpaleniu skuterka ? ja mam taki siwy chyba, jedni piszą ze ma być biały inni że siwy, jak jest na prawde i czy ma to znaczenie ?

 

Jeszcze tego nie słyszałem żeby zwracać uwagę jaki ma być dym(co innego kiedy są usterki)... Dym jak dym, ty masz 2t więc to zależy od oleju i proporcji mieszanki...

A tak w ogóle to czemu szukasz usterek skoro to nowy sprzęt ?? Chyba jakąś gwarancje na to coś masz ???

Edytowane przez Żurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to twoje rzekome tarcie klocków hamulcowych to normalka , światła też , po po prostu aku musi się doładować a co do dymu to jeżeli zmienisz olej na lepszy to nie będzie praktycznie widoczny ... :wink: stary masz nowy skuter a szukasz w nim nie wiadomo czego :mellow:

LwG! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack sie czepiasz;-) lepiej zeby chlopak wybadal swoja maszyne niz jakby mial ja gdzies.Jezdzilby, bo jezdzi, a jak padnie to padnie.

Chce wiedziec co i jak - chwali sie takie podejscie. Nie wiedzial, ze ma blokade w bocznej stopce - juz wie(dodam,ze mozesz ja odlaczyc).

Co do dymu-tez gdy zaczynałem jezdzic nawet nad tym sie zastanawialem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A moze wypadalo by przeczytac imstrukcje obslugi bo od tego powinno sie zaczac swoja przygode a nie lac paliwo i pałować , dlatego uwarzam ze na skutery tez powinno byc prawko bo wsiadaja pozniej na nie ludzie ktorzy wogole nie maja pojecia o tym jak jezdzic a tym bardziej o obsludze.

Edytowane przez ziomek30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło przeczytać instrukcję obsługi tym bardziej jak kupujesz coś nowego bo wtedy takie coś napewno posiadasz. Gorzej masz kupująć używkę bo wtedy możesz nie dostać instrtrukcji.

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze cie w dzisiejszych czasach ciezko o to by nie sciagnac instrukcji obslugi . Pozatym jak nie umiesz obslugiwac to sie nie bierz za jazde bo rownie dobrze moze facet nie wiedziec gdzie jest hamulec bo nie mial nie przeczytal instrukcji obslugi ale co tam na cholere mi hamulec bez nich szybciej dojade na miejsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten twój skuterek,z tego co opisujesz działa normalnie. Dwusuw powinien puszczać siwy dymek,jeśli czegoś nie wiesz to tak jak inni Ci radzą - zerknij do instrukcji obsługi,a jeśli tam nie znajdziesz odpowiedzi napisz tutaj. Pilnuj oleju w dozowniku,nie jeżdzij z maksymalną prędkością bo silnik masz jeszcze na dotarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...