Skocz do zawartości

Chopperynka ;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

I tak zleciało już 10 miesięcy przez ten okres nie za wiele się działo z moim CHOPPEREM ale prace powoli poszły do przodu głównie ostatnio. Głównym problemem był silnik karter był dziurawy i wyciekał z silnika olej. Długo zeszło zanim dorwałem dobre kartery w sumie przeszło przez moje ręce międzyczasie ze 2 silniki w końcu jak dozbierałem wszystkie potrzebne części i braciszek złożył mi silnik pomalowałem go i dorobiłem wydech !

 

zająłem się również kierownicą jak na razie wydech i ster są to półprodukty i jeszcze będę je dopieszczał !

 

tak jak na razie wygląda całość :)

 

:)

post-45343-0-22964300-1359322043_thumb.jpg

post-45343-0-96125900-1359322059_thumb.jpg

post-45343-0-90527800-1359322463_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli dopiero fabryczny prototyp to warto byłoby, zamiast tego trójkąta z blachy wzmacniającego ramę, zamontować jakąś większej średnicy rurę która spełniałaby funkcję schowka?

(na piwo np. :) )

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko cacy tylko to siedzenie , delikatnie mowiac wyglada to tak jakby kierowca siedzial na miejscu pasazera.

do glowy mi przychodzi maly fiat z wyjetym siedzeniem kierowcy ;)

szacun za pomysl

zdaje sobie sprawe z trudnosci umiejscowienia siedziska tak by nie kolidowalo z trakcja ;)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko cacy tylko to siedzenie , delikatnie mowiac wyglada to tak jakby kierowca siedzial na miejscu pasazera.

do glowy mi przychodzi maly fiat z wyjetym siedzeniem kierowcy ;)

szacun za pomysl

zdaje sobie sprawe z trudnosci umiejscowienia siedziska tak by nie kolidowalo z trakcja ;)

 

Siedzenie to kompromis! Jest przesunięte do przodu w stosunku do tylnej osi żeby to było w miarę sensownie rozmieszczone i przede wszystkim pozycja za kierownicą jest bardzo wygodna siedzi się prosto, kierownica też jest zrobiona tak by było ją wygodnie trzymać jest dosyć szeroka!

post-45343-0-88206200-1359572268_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kozacki sprzęt! Na lince od gazu nie siadają jaskółki ? :biggrin:

Nie jak na razie jeszcze wprowadzam modyfikacje nie wszystko jest złożone na tip top :P

Poza tym Yamahe przygotowuje i przerwa mała z Chopperynką choć ostatnio ją przepalałem i jeździłem jak śniegu nie było fajnie śmiga !

Edytowane przez Piroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...