Skocz do zawartości

'Ściganci' z tamtych lat


PhotoGataR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to mój pierwszy post na tym forum.

Wszystkich zainteresowanych historią sportów motorowych Polsce zapraszam do obejrzenia dwóch materiałów z własnymi fotografiami, wykonanymi podczas motocyklowych wyścigów drogowych, które odbywały się jeszcze w latach 80tych:

 

http://photogatar.bl...na-strychu.html

 

http://photogatar.bl...sona-druga.html

 

Miłego oglądania! :)

www.photogatar.com

www.photogatar.blogspot.com

www.kolokolei.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne.

Chociaż ja bym b.chetnie zobaczył zdjęcia z MP ktore odbywaly sie jeszcze na Bemowie.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia. Jak byłem mały to byłem kilka razy na torze w Toruniu (tor z betonowych płyt) to chyba był wówczas jedyny tor do ścigania o takich ulicznych nie wiedziałem. Mój wujek przerobił w latach 80 MZ Trophy na ścigacza owiewki tego typu, zadupek, dwie rury fajnie to wyglądało na tamte czasy. Kiedyś prześlę zdjęcia bo jeszcze ten motor ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl z Nr 1 to oczywiscie Janek Oskaldowicz.

Mozliwe,ze widzę tam też Artura Wajdę,ale nie chcę skłamać.Głowy uciąc sobie nie dam.

 

Poniżej teraźniejsza fotka W.Kwasa z J.Oskaldowiczem.

porownania-suzuki-gsx-r-600-i-gsx-r-750-2011_9.jpg

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo doobre - powiem, że rozpoznałem trzy znane twarze. Temu kto poda ich nazwiska (osoby publiczne, bez obaw), funduję dziesięć butelek, mojego naprawdę zajebistego lokalnego browaru. :excl: :flesje:

 

Przy okazji fajny konkurs się zawiązał :)

www.photogatar.com

www.photogatar.blogspot.com

www.kolokolei.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...