Skocz do zawartości

Warszawa - Bemowo otwarcie sezonu moto.


Adriano22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

byłem w zeszłym roku i na Bemowie, i w Częstochowie. W Wawie atmosfera trochę jakby zlotowa - stragany, maszyny, wdzianka, przejazd przez miasto w zeszłym roku całkiem ok - dobrze rozprowadzony i bez mieszania z samochodami. W Częstochowie skandaliczne kazanie, ale za to w trasie super klimat - Katowicka pełna motocykli. Tak od Radomska na poboczu skutery i motorowery, na prawym pasie 500+tki, czoperki, cruisery i inni w tempie patrolowym, na lewym pasie scigacze w tempie sportowym.... Co wybieram? Czestochowe. Takie napakowanie dwupasmowki motocyklami jest niepowtarzalne... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co roku kiedy częstochowa to i warszawa, ktoś chyba specjalnie robi tak by podzielić motocyklistów, może się boją ze za dużo na raz będzie w jednym miejscu.

W tamtym roku osobiście uważam że warszawa zrobiła chałture , zupełnie nic ciekawe tak na odpierdziel aby bylo. poprzednie lata była rewelka ale rok temu to dno.

Widać że nikomu się niechciało z organizatorów zrobić coś ciekawego i nowego.

Niby zapowiadali że w tym roku miało być lepiej ale jak zobaczyłem wpis że tylko jeden dzięń to już czuje że szukuje się jeszcze coś bardziej nedznego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam dylemat .............Bemowo czy Czestochowa ????

 

mam podobne przemyślenia, zobaczymy jak reszta zgredów się do tego odniesie bo niektórym wciąż zimno będzie... :banghead:

 

jak co roku kiedy częstochowa to i warszawa, ktoś chyba specjalnie robi tak by podzielić motocyklistów, może się boją ze za dużo na raz będzie w jednym miejscu.

W tamtym roku osobiście uważam że warszawa zrobiła chałture , zupełnie nic ciekawe tak na odpierdziel aby bylo. poprzednie lata była rewelka ale rok temu to dno.

Widać że nikomu się niechciało z organizatorów zrobić coś ciekawego i nowego.

Niby zapowiadali że w tym roku miało być lepiej ale jak zobaczyłem wpis że tylko jeden dzięń to już czuje że szukuje się jeszcze coś bardziej nedznego ....

 

z rozżewnieniem wspominam rozpoczęcia z lat 2000-2003, był zupełnie inny klimat, masa ludzi przyjeżdżała i faktycznie impreza jedyna w swoim rodzaju, zeszłoroczne i poprzednie uważam za totalna porażkę.. :dry:

kręciciel obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza,że będzie pod Olsztynem.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobne przemyślenia, zobaczymy jak reszta zgredów się do tego odniesie bo niektórym wciąż zimno będzie... :banghead:

 

 

 

z rozżewnieniem wspominam rozpoczęcia z lat 2000-2003, był zupełnie inny klimat, masa ludzi przyjeżdżała i faktycznie impreza jedyna w swoim rodzaju, zeszłoroczne i poprzednie uważam za totalna porażkę.. :dry:

No to teraz trzeba pomyśleć czy lecimy do Czestochowy pomimo jej braku czy Olsztyn czy Bemowo...

Edytowane przez Sygnet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...