Skocz do zawartości

I Ogólnopolski Zlot Yamaha Royal Star Venture – „Dobieszków 2012”


Dyzio77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz i masz :)

Pozdrawiam!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Marku, zapraszamy!

Dopisać Cię do listy uczestników?

Będziesz sam czy z plecaczkiem?

Pozdrawiam!

Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wina sorry , wydawało mi sie to jasne , ale były pytania więc wyjaśniam;

zajmujemy całe domki tzn. 4 osoby na domek i placimy 150 zldoba , osoby pojedyńcze będą dokoptowane tak aby zając cały domek .

w przypadku ostatniego domku gdyby nie był zajęty przez 4 osoby cena noclegu wynosi 38 zł osoba

to chyba wyjaśnia temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie mogę edytować poprzedniej listy !?

 

To poprawioną wstawiam tu:

LISTA:

01. Maciejka

02. Najka (plecaczek Maciejki)

03. Mosiu

04. Dyzio - Radek

05. Evi – Ewelina (plecaczek Dyzia)

06. Andriej.P

07. Korsarz (sobota bez noclegu)

08. Sawtom

09. Kasia (plecaczek Sawtoma)

10. Marek2545

11. Asia (Joanna plecaczek Marka)

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garść przydatnych informacji co do dojazdu na pierwsze historyczne spotkanie VENTUREK

 

do Sielpi dojedziemy drogą nr 728 , ale tylko od strony Końskich, od strony drogi 74 zakaz ruchu , roboty drogowe (przejazd tylko dla enduro) na całej szerokości zerwana nawierzchnia

juz podaje przyczyny , trwa remont drogi 728 praktycznie od Końskich do skrzyżowania z drogą nr 74

i tak wjazd od południa od drogi 74 tylko przez łącznik ( droga lokalna ) zjazd z 74 w kierunku Sielpi w miejscowosci Barak , foto poniżej zakaz ruchu nie dotyczy dojazdu do miejscowosci Sielpia

post-41100-0-24682900-1336652552.jpg

od południa jedno wahadło na wlocie do Sielpi,

Przejechac całą miejscowość aż się zobaczy tablice ,Końskie 8, przed tablicą skręt w prawo

 

teraz ci co jadą od północy od Końskich.

 

W Końskich wylot na południe drogą 728 spotkają taki znak

post-41100-0-11737900-1336653439.jpg

 

jak widzicie kto potrzebuje ten jedzie i my tak samo , analogicznie jak od południa tabliczka pod znakiem informuje o możliwośći dojazdu do posesji , a że posesja jest oddalona o 8 km no cóż , po drodze są 3 wahadelka uwaga na szuter i piasek

post-41100-0-88805400-1336653977.jpg

 

za tablicą teren zabudowany w lewo , tablica jest około 1,5 m przed strzyżowaniem wiec uwaga

 

i teraz wspólny opis dla obu kierunków około 800m prosto pod koniec tego odcinka mijamy parking po prawej stronie, najpierw wjazd a za kilka metrów wyjazd

,

teraz po około 15m skręcamy w prawo ,

post-41100-0-66316300-1336654931.jpg

zjazd po płytach jak widac za barierą , bariera z rurek , tylko po prawej stronie , to jakby wjazd w bramę prowadzącą do kilku ośrodków nasz ten co poniżej

 

 

post-41100-0-00953600-1336654664.jpg

 

zdjęcie z lepiej widocznym wjazdem z ulicy już za metalową barierką

 

post-41100-0-61101700-1336656739_thumb.jpg

 

dojazd prosty , jednak gdyby były problemy służę pomocą

Edytowane przez maciejka 750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejka, wszystko fajnie i pięknie, ja mam duży motor, ale nie jestem w stanie twojej mapki wydrukować i nakleić na zbiornik paliwa :)

Fajnie to opisałeś i mam nadzieję, że nie gniewasz się za mój mały żarcik :)

 

Wpadasz w tą sobotę do nas na działkę? Zakładamy światło STOP, na zlot trzeba wyszykować Kochanki :)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że opis czytelny i nie budzący wątpliwości :) , a co do soboty to zobaczymy , jak na razie jestem na południu kraju i diabli wiedzą co najka na wolne szykuje :excl:

 

widocznie w całości informacji ten szczegół umyka - rezerwacje miejsc noclegowych czyli domków każdy robi we własnym zakresie

tak zostało ustalone z włascicielem obiektu ,w sprawie rezerwacji prosze dzwonić na numery podane w informacji o spotkaniu kilka postów wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis dojazdu Ok a nawet wiecej niż Ok. Szkoda tylko że będzie nas tak mało. A z pd-zach chyba tylko ja. W mojej wsi jest jeszcze jeden posiadacz Ventki, w Zgorzelcu następny, ale nie wyrazili chęci spotkanie w Sielpii. Może jak zrobimy nastepny zlocik gdzieś bardziej w centrum będzie nas duuuużżżżooo. :)

Jutro zakładam lightbar'y do księżniczki. Mimo tego że w nocy oświetlenie Gwiazdy jest bardzo skuteczne, to w dzień jakby troszke za blade.

Lewa w górze i do zobaczenia w Sielpii.

Edytowane przez mosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dojadę z małym opóźnieniem...

25 maja pracuję do 22:00, więc po nocy nie uśmiecha mi się jechać, chyba, że się z Kimś zamienię w robocie i wystartuję w piątek :)

Nie ukrywam, że w to wątpię...

Nikt nie chce się na piątki lub weekendy czy święta zamieniać.

Zresztą wcale się nie dziwię.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj, nie dobrze, nie dobrze...

Może jednak jest promyk nadziei i Ci się uda dojechać?

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy szansa jest mała, ale zawsze jest nadzieja na promyk :biggrin: . Jest jeszcze niecałe dwa tygodnie do spotkania. Jak zmienią mi sie plany natychmiast powiadomie na pw. Cholera! fajnie byłoby się z Wami zobaczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...