Skocz do zawartości

I Ogólnopolski Zlot Yamaha Royal Star Venture – „Dobieszków 2012”


Dyzio77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od kilku dni jestem w domu, ale brak czasu nie pozwolił mi odwiedzic forum. Teraz kilka zdań o wujezdzie w Alpy.

Ekipa:

Stefek - HD

Iwa - HD

Solek - Wild Star

Dudi - Wild Star

Mosiu -Royal Star Venture

01.09 do 15.09 2012

około5000 Km

koszt całkowity 5120 zł

Czechy, Austria Szwajcaria, Włochy, Francja - Korsyka

Na początek powiem: impreza bardzo udana- Stefek przygotował doskonale wyprawę pod względem logistycznym. Cały program był prawie idealny ..... może tylko zbyt ambitny. W każdym razie wykonaliśmy w 98% :) Ja jestem naprawdę bardzo zadowolony z udziału w tak fajnej wyprawie. Dopisała pogoda, dopisały humory, fajni kumple, motorki spisały się ok` widoki ............ czasami chciało się fruwać ze szczęścia. Alpy są piękne w każdej porze roku. Za każdym zakrętem czekało na nas coś nowego, coś innego i dlatego chciało się jechać dalej i dalej. Dziękuję Stefanowi za perfekcyjne przygotowanie całości. Solkowi za smaczną kuchnie. Dudiemu i Iwie za koleżeństwo i miła atmosferę.

I .................... może kiedyś, gdzieś znów razem pojedziemy. Byłoby super.

Jedyny minus to koszt wyprawy. Ale promy, tunele, autostrady, winietki itp niestety tanie nie są :(

Venturka spisała sie bardzo dobrze, zero usterek, spalanie naprawde małe - srednio 5,0 - 5,2 l/100km na całej trasie szybkośc przelotowa do nie powalała z nóg ale była wystarczajaca. W górach Gwiazda jest bardzo dobra choc niektóre winkle musiałem brac dośc wolno :). Duża pojemność kufrów to dodatkowy atut. Nasze motorki kochaja dalekie podróze. Trzeci sezon Venturka wozi mnie w rózne urokliwe miejsca i chcę by nadal mnie woziła w nastepnych latach

Spróbuje wrzucić parę zdję, albo linka :)

http://www.fotosik.pl/u/mosiu-venture/album/1292418

 

wybrałem te kilka fotek z mojego aparatu nie sa to zadne artystyczne zdjęcia bo od "idioten camera" ciezko poczekiwac rewelacji

Pozdrówka dla wszystkich i do zobaczenia w Sielpii na wiosnę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mosiu, jestem pod wrażeniem!

Też myślałem o wycieczce motorem za granicę RP, ale niestety jeszcze nie doszła ona do skutku.

Twoja (Wasza) wycieczka przerosła moje plany.

Gratuluję!

Pozdrawiam!

Lewa w górę!

Szerokości!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

witam po dłuższej przerwie , spowodowaną życiem doczesnym znaczy pracą.

Mamy już nowy rok i wypada coś pomyśleć o spotkanku, rodzina Venturek coraz większa

w zeszłym roku miejscowość Sielpia Wielka nas ugościła całkiem dobrze

przy ognisku uzgodniliśmy, że następne spotkanie odbędzie się w maju

proponuje termin 30.05 - 02.06 pogoda powinna już być stabilna

poproszę o wstępne wyrazenie chęci przybycia abym wiedział jak rozmawiać z ośrodkiem

jak bedzie bliżej terminu to i tak każdy sam rezerwuje miejsce, ale jakiś zarys muszę mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że to zaden problem, zapraszamy

a wracając do terminu spotkania to tok myślenia był następujący

można przyjechać na 4, 3, 2 lub 1 dzień wedle uznania okolica piękna i do zwiedzania na każdy dzień coś się znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam najdalej z Was do Sielpii dlatego wcześniej deklaruję chęć przyjazdu i prawie na pewno będę już w czwartek wieczorem :), tak jak ostatnio.

Mam tylko nadzieję że tym razem będzie tyle Venturek że zdjęcia będziemy robić w formacie panorama :)

Jeśli jednak frekwencja dopisze tak jak w zeszłym roku, to i tak z przyjemnością posiedzę przy ognisku w kameralnym gronie.

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników I Ogólnopolskiego Zlotu Y R S Venture :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem dziś z ośrodkiem, powoli zaczyna się ruch w rezerwacji miejsc .

Dlatego poproszę o wstępne wyrażenie chęci

umówiony jestem na połowe lutego aby podac orientacyjną ilość uczestników

ośrodek nazywa się Kaprys i jest połozony w miejscowości Sielpia Wielka

przypominam zlot w terminie 30.05.2013 - 02.06.2013

 

 

lista

1, Najka

2, Macieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista

1, Najka

2, Macieja

3. Evi,

4. Dyzio,

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...