Skocz do zawartości

Stary chopper - warto?


pdasiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ taki motocykl ma zbyt mala ladownosc, skoki zawieszen i zbyt wiotka rame, zawieszenia by dobrze, komfortowo prowadzic sie pod obciazeniem dwoch osob i bagazu na niezbyt dobrych naszych drogach. Sam przerabialem taki scenariusz, zawsze mialem zludzenie, ze zawieszenie ma luzy i ciagle wypadaly mi plaby podczas dobijania zawieszenia :)

Ale oczywiscie da sie i nawet sportem ale czy bedzie sie z tego czerpalo przyjemnosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niestety chopper'a nie będzie. Nie przekonałem się jednak za to:

wybór padl na

kawasaki zx6r '98r :) dziś pierwsze jazdy - wrażenia: w trasie wyśmienicie (turystyczna szybka), mocy aż nadto narazie nie odkręcam więcej jak 7.000 na pierwszych biegach bo dużo piachu na drogach.

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gruza nie bo od znajomego, moto pewne, testowane, sprawdzone :)

chopper chyba przyjdzie, ale jak będzie sporo większy budżet, wtedy dopiero zaczynają się piękne maszyny.

Narazie trzeba powoli się na tym nauczyć, wiem że zx6r może być trudny do nauki, ale dam radę.

Na pewno nie będę szalał bo 15 punktów nabiłem w listopadzie autem. Także będzie powoli i bezpiecznie :)

zx6rsygnatura.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe chromy to połowa sukcesu, w starych moto patrz na ramę i podzespoły głęboko schowane. Bo chromy to można zdjąć i dać do galwanu a ramę pomalować to trudna i czasochłonna zabawa bo całe moto trzeba rozebrać a przy okazji milion części wymienić.

 

Virago z liku powyżej jest bardzo ładna i zadbana, warta swojej ceny. Rocznikiem się nie martw, kiedyś produkowano lepsze motocykle niż teraz. Bez nadmiaru elektroniki , chromowanego plastiku itp.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...