Skocz do zawartości

GSR 600 - prośba o ocenę, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Proszę o wypowiedzenie się na temat moto z ogłoszenia - Nowa Sól to trochę daleko jak dla mnie, ale jeśli warto zobaczyć ten " totalny ewenement" to może się skuszę ...? Z góry dzięki!

 

http://moto.allegro.pl/suzuki-gsr-600-2009r-5600km-jak-nowy-szok-i2169802496.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko ;

-lusterka nieoryginalne

-zmieniona opona z tylu, co przy tym przebiegu jest co najmniej dziwne (ale trzeba wziac poprawke na jakis gwozdzik itp.)

-brak podswietlenia tablicy ( dziura w blotniku z tylu)

-dziwnie spasowana kanapa, z lewej za bardzo odstaje od baku, a z prawej od zadupka w tylnej czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/suzuki-gsr-M3069336.html napisano, że bezwypadkowy, a:

- kierownica nieoryginalna, ciężarki kierownicy nieoryginalne

- skrzywiona dźwignia hamulca tylnego

- źle zmontowany panel z kierunkowskazem na baku po lewej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam od razu powodzi - dzieciom jeść nie daję, ciuchów nie kupuję (chyba, że nowe kombi :D) i się oszczędza...

 

Poza tym sprzedałam Kawkę - kasa nie lubi leżeć - kasa lubi jeździć na 2oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej wejść w GSR 750 ??

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jako motocykl wizualnie prezentuje sie lepiej niż 600ka.

Większa elastycznosc silnika dzięki większej ilości Nm,a niewielkiej roznicy w mocy.

Zawieszenie USD.

Zwyczajnie lepiej jeździ.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje - mnie się nie podoba i tyle - może mieć lepsze osiągi, większą elastyczność, ale jak mam wchodzić do garażu i zamiast banana na twarzy wmawiać sobie, że przecież jest lepszy... to nie, dziękuję. Bez urazy - po prostu te wydechy Suzuki mnie odrzucają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...