Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, luźny wątek spotkaniowo-imprezowy


Dyzio77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt ma być cieplej,ale ma walić śniegiem.Ale do wiosny już coraz bliżej.Swoje moto trzymam w warsztacie przykryte pokrowcem i nie odpalam przez zimę ani razu.

 

Pozdrów ziomala :)

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NO PANIE I PANOWIE ... SZYKOWAĆ POWOLI PUPCIE ;) LADA MOMENT MOŻNA BĘDZIE WYCIĄGNĄĆ NASZE UKOCHANE... (CO PRAWDA SPORO PIACHU JEST ... ALE NIE TRZEBA SZALEĆ ;) )

 

U mnie jak narazie to mozna śmigać na łyżwach bo nawet jest ciężko chodzić. ale mamy już z górki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Kochanka stoi w garażu, odpalam Ją i już jeździłem :)

Jutro zamierzam wypuścić się na miasto, bo mam kilka spraw do załatwienia i mało czasu …

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Numanoid( ciężko się piszę)

Zdjęcie zrobiłem telefonem. Coś tam widać.

Na tym schemacie to jest tyle, że nie wiadomo jak się tam odnaleźć?

Jeżeli możesz pomóc to szukam hurtowni, która wyślę mi czujnik paliwa. Pływak.

Druga sprawa to taka, że nalałem nowego oleju, ale nie taki jak jest w opisie. Nalałem 10w30. Zrobiłem to na patencie, bo taki miałem w vz 800. Byłem pewien, że w vence jest taki sam? Wczoraj wyczytałem, że ma być 20w40. Spuszczać czy latać na takim?

Napisz jaki jest przebieg twojej godzilli i który jest rok produkcjii,podam ci dokładnie jakie czekają cię wymiany,typy olejów idt... jeśli podasz mi rok to to podam ci ceny na czujnik paliwa i pływak.:)

 

Witaj Numanoidzie! Super, że dałeś sie namówić i zajżałeś na naszą stronkę! Widzę, że rozpoczynasz nowy sezon Venturką - zobaczysz jak moto zajefajnie lata!

Witaj,tak siedzę w domu a myślami jestem przy niej.Nie mogę się doczekać pogody która sprawi że dosiądę konia i w drogę.Czekają mnie wymiany świec,oleju,filtrów itd..Teraz bawię się w intercomy,kosmetyki,itd.... to z nudów......ale już niebawem.....Częstochowa,Wiedeń, i się zacznie...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Numanoid, jesteś z Lubina koło Legnicy?

Byłem dziś na Oldtimerbazar we Wrocławiu. Mogłem się nie drogo obkupić ale jednej rzeczy nie przewidziałem, że ten bazar jest pod gołym niebem. A pogoda dziś we Wrocku była w kratkę, raz deszcz, grad, słońce i ten cholerny wiatr. Zerwaliśmy się z kolegą już chyba po 1,5 h, całkowicie zziębnięci. Ale jak wróciłem do Legnicy to tu było o wiele cieplej. Poskładałem tłumiki i pojechałem zatankować motorek. Nawinąłem dziś po mieście z 8 km! :biggrin: To mój pierwszy wypad na miasto :biggrin: Ale miałem chwile grozy, kiedy wyjechałem na główną, zapiąłem czwarty bieg a tu nagle motor stracił moc. Niższy bieg a on dalej nie jedzie, aż do zatrzymania. Gdzieś w okolicy 2 biegu kapnąłem się że to paliwo się kończy, ale nie udało mi się podczas jazdy przekręcić na rezerwę (za mało przekręciłem go do pionu). Stanąłem na środku jezdni, za mną sznur samochodów, wąska droga, z naprzeciwka jadą auta, nikt mnie nie może wyprzedzić bo zbyt wąsko a ja nie mogę uciec na pobocze bo wysoki krawężnik. Ale siara :biggrin: Kombajn się popsuł na środku drogi. Na szczęście szybko przełączyłem na RES i odpalił bez problemu.

Na stacji paliw pięć razy walnąłem, otwartą szybką w kasku, w antenę od CB :biggrin: aż się ludzie oglądali :rolleyes: Nie mogłem sprawnie otworzyć wlewu a później go zamknąć. To takie pierwsze drobne wpadki :)

Edytowane przez II Artur II

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, ja pojeździłem sobie w sobotę, zrobiłem około 30km - po Vavce.

Spotkałem w sumie 8 motocyklistów!!!

Jest dobrze :)

Od razu odżyłem :) :) :)

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Artur to ty już otwarcie sezonu masz za sobą a co ja mam mówić jak jeszcze nigdy niesmigalem takim motocyklem

aż strach myśleć

 

No właściwie otwarcie już mam za sobą :biggrin: A Ty Andrzejku jeszcze nie jeździłeś swoją Ventką ani razu? Ty powinieneś sobie poradzić jeszcze lepiej niż ja bo jakimiś motocyklami jednak śmigałeś.

 

..ale chwila jazdy na venturce i banan na twarzy :biggrin:

 

Raczej kartofle w rajtuzach :biggrin:

 

Artur, chyba za bardzo sie spiąłes, motorek budzi respekt i jest cięzki, ale najwazniejsze, to wmowic sobie przed jazda, ze wszystko bedzie dobrze, i wtedy tak wlasnie jest. Nie ma co myslec o tym, że duze i cieżkie bydle, bo psychika robi wtedy z nas plasteline :)

 

Właściwie to wolę być trochę spięty niż popuścić lejce, strach jest dobrym doradcą :biggrin:

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...