Skocz do zawartości

Inny nr silnika niż w dowodzie rejstracyjnym Honda sprowadzony


Rekomendowane odpowiedzi

A Ty jesteś pewien tego czym jeździsz ?

 

Też miałem przygody , nie z numerami ramy ale silnika , za czasów kiedy były one istotne . A potem zrobiłem :blink: jak Pan w WK zażyczył sobie 1000zł opłaty za kartę pojazdu . Stare czasy .

Apeluje tylko o odrobinę zdrowego rozsądku , kolega od skutera , jeżeli ma umowę z handlarzem to może spróbować zwrócić tą okazję .

Aczkolwiek szanse na pojawienie się drugiej hondy lead z numerem VIN z dowodu są bardzo małe .

Pozatym ile ten pojazd jest wart...

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Na części to raczej odpada xD

Sam go kupiłem do roboty ... Plastiki ,klejenie , malowanie itp ... niestety tu jest to ze nie popatrzałem odrazu na Nr VIN tylko odrazu sie wziołem za remont . a zaś inwestowac w jakies opinie przysięgłych czy jakos tam to tez mi sie nie opłaca bo przekroczy to wartośc tego skuteru .Chyba że kupić jaks rame z tago skutera z papierami i przełozyć wszystko .. Dało by tak rade ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze za czasów kiedy nr silnika był istotny miałem na nim minimalnie inną wys. cyfr.

No i na przeglądzie się dojebali że przebijane. Więc pojechałem na polibudę do Wrocławia, znalazłem rzeczoznawcę, pogadał ze mna pół godz podczas, gdy jego doktorant przetarł cały numer drobnym papierkiem i polał jakimś kwasidłem. Potem walnął kilka zdjęć i skasował 1000zł.

 

Na koniec dostałem opinie, że numery o innej czcionce owszem, były nabite, ale przez niemieckiego serwisanta po wymianie bloku :banghead:

 

Tłumaczył mi, że jeśli było coś kombinowane, to po polaniu tym kwasidłem pod nowym numerem będzie widać stary jakby ołówkiem pisany, ponieważ w skutek nabijania zmienia się minimalnie struktura materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wszedłeś w posiadanie tego skutera to nie widziałeś, że 2 najważniejsze sprawy są poje......ne.VIN i silnik się niezgadzają i teraz są podstawy sądzić, że to jakiś przekręt i musisz im udowodnić, że tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...