Skocz do zawartości

Wypadek motocyklowy - odszkodowanie 400 tys zł


bico
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach motocyklowych - tak jak Panu Andrzejowi.

 

 

Pan Andrzej miał wypadek na swojej maszynie.

Z naprzeciwka jechał samochodem jego znajomy z którym ostatnio nie

za bardzo się zgadzał.

Kierowca samochodu skręcił w lewo nie ustępując pierwszeństwa

motocykliście.

Pan Andrzej pamięta wyraz twarzy kierującego samochodem.

 

Doszło do zderzenia.

Pan Andrzej miał połamane obie ręce i miednicę przy tym bardzo

poważne obrażenia jelit z perforacją w dwóch miejscach.

 

Zgłosił swoje roszczenia samodzielnie. Wypadek był w sierpniu, a z

końcem grudnia 2010 Ubezpieczyciel wypłacił mu 10.000 zł. Pan

Andrzej się odwołał, ale jego odwołanie zostało odrzucone.

 

Powierzył sprawę nam.

 

 

Pan Andrzej po 4 miesiącach otrzymał zmianę decyzji ubezpieczyciela.

Najpierw dopłacono do 100.000 PLN, a potem do 300.000,00 PLN

 

Uzyskane pieniądze pozwoliły panu Andrzejowi przetrwać czas gdy

był niezdolny do pracy i przeznaczyć pieniądza na potrzebną

rehabilitację i leczenie.

 

Jeżeli ktoś z was bytł poszkodowany w wypadku motocyklowym albo ktoś z waszych przyjaciół, pomożemy mu uzuskać zadośćuczynienie za ból i cierpienie.

Zadzwoncie, zapytajcie, napiszcie na Facebooku, wejdźcie na strone www.centrumpomocyposzkodowanym.pl, postaramy się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jak zwykle spam, czyli napisał i spierd...już tu nie zajrzy. Chciałbym się mylić jednak doświadczenie mówi mi co innego.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa

nazywam się Jacek Bajak i jestem pośrednikiem odzyskującym odszkodowania. Standardowo za wygraną sprawę nasza prowizja to 17% (już brutto). Wszytsko bez opłat wstępnych, bez żadnych opłat z góry - dopiero po wygranej sprawie rozliczmay się z Klientem. Również nie ponoszą Państwo żadnych kosztów w przypadku zerwania umowy w trakcie prowadzenia sprawy. Najważniejsze to to, że pieniądze wygrane ze sprawy idą od razu na konto Klienta, a nie do nas jako pośrednika. Dopieor potem Klient opłaca naszą pomoc.

 

Zapraszam na stronę centrumpomocyposzkodowanym.pl oraz do kontaktu osobistego 514054517

 

Proszę was również jeżeli macie jakieś pyta albo wasi znajomi to piszcie od razu na tablicy naszego profilu http://www.facebook.com/pages/BICO-Centrum-Pomocy-poszkodowanym/175355352515341 - chemy aby to była platforma (coś na wzór forum) dla wszytskich potrzebujących pomocy, gdzie mogą zadać pytanie i od razu otrzymają indywidualną odpowiedź. Nie musicie szukać po stronach prawnych ani innych forach aby znaleźć odpowiedź - specjalistą odpowie Wam na wasze pytanie.

 

Oczywiście będę starał się tu zaglodać, natomiast najszybciej odpowiadam na Facebooku meilem lub telefonicznie.

 

Palcie gumę, a nie duszę ;)

pozdrawiam

 

... i to było 10o tys zł + kolejne 300 tyz sł + to co dostał na samym początku zanim mu pomogliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i ładnie brzmi. Macie swoich lekarzy, od ortopedów, przez neurologów do psychologów, którzy oczywiście w zaswiadczeniach lekarskich piszą nieprawdę i wtedy można uzyskać większe odszkodowanie- spoko, trzeba zdzierać z ubezpieczalni ile się da. Ale 17% to zwykłe złodziejstwo! Wzbogacacie się na krzywdzie ludzkiej- tak naprawdę pisząc kilka podstawowych pism.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i ładnie brzmi. Macie swoich lekarzy, od ortopedów, przez neurologów do psychologów, którzy oczywiście w zaswiadczeniach lekarskich piszą nieprawdę i wtedy można uzyskać większe odszkodowanie- spoko, trzeba zdzierać z ubezpieczalni ile się da. Ale 17% to zwykłe złodziejstwo! Wzbogacacie się na krzywdzie ludzkiej- tak naprawdę pisząc kilka podstawowych pism.

 

to Ty bierz 16% i zniszcz konkurencje

Edytowane przez bonhart88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i ładnie brzmi. Macie swoich lekarzy, od ortopedów, przez neurologów do psychologów, którzy oczywiście w zaswiadczeniach lekarskich piszą nieprawdę i wtedy można uzyskać większe odszkodowanie- spoko, trzeba zdzierać z ubezpieczalni ile się da. Ale 17% to zwykłe złodziejstwo! Wzbogacacie się na krzywdzie ludzkiej- tak naprawdę pisząc kilka podstawowych pism.

Ty zarabiasz zapierniczajac łopatą czy jako kurier murarz tynkasz kucharz itp itd. a oni pomagają odzyskać odszkodowania i za okazany wkład, ktory włozyli aby komuś wyplacono odszkodowanie biora sobie dole.. Dla mnie sprawiedliwe takie postepowanie..

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i ładnie brzmi. Macie swoich lekarzy, od ortopedów, przez neurologów do psychologów, którzy oczywiście w zaswiadczeniach lekarskich piszą nieprawdę i wtedy można uzyskać większe odszkodowanie- spoko, trzeba zdzierać z ubezpieczalni ile się da. Ale 17% to zwykłe złodziejstwo! Wzbogacacie się na krzywdzie ludzkiej- tak naprawdę pisząc kilka podstawowych pism.

 

Przestań bredzić, bo nie wiesz co mówisz. Sam korzystam z takiej firmy i nawet nie przyszłoby mi do głowy zażądać TAKIEJ kwoty, którą ta firma wyegzekwuje (nawet po odliczeniu ich prowizji). Do tego dochodzi opieka prawna, możliwość zaliczki na poczet odszkodowania i wszelkie możliwe zwroty od ubezpieczyciela - za paliwo, za szpitale, za leki, za sprzęt rehabilitacyjny, za prywatne leczenie, za przystosowanie domu i samochodu. To samo z opieszałością przy wypłacie - za każdą złotówkę wydrą maksymalne odsetki. To wszystko składa się na coś, czego sam nie jesteś w stanie ogarnąć będąc osobom po konkretnym wypadku, a poza tym ubezpieczyciele traktują takie firmy znacznie poważniej niż zwykłego Kowalskiego, którego można zbywać pismami do usranej śmierci.

 

17% brutto to niewiele. Przeważnie jest 20-25% + 23%vat.

Edytowane przez Diabel_Piszczalka

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem wypadek w maju i zdziwiłbyś ile wiem na temat tych wszystkich magików od ubezpieczeń. Zaliczkę na poczet odszkodowania po swoim wypadku dostałem od razu- bez żadnej firmy- wystarczyło jedno pismo. Tak jak zwroty itp. itd. to normalna sprawa. Ubezpieczalnie mają obowiązek tak postępowac i zwracac za to pieniądze.I nie mówię tu o ogarnięciu tego samemu- wystarczy pomoc zwyczajnego prawnika, który nie zedrze tak dużej kasy. I o to chodzi- firmy te chwalą się jakie są zajebiste i obiecują nie wiadomo co, a tak naprawdę ich rola sprowadza się do pisania pism.(nie mówię tu już o "własnych" lekarzach). Póki będą tacy ludzie jak Wy, takie firmy będą istniec i zdzierac z Was kasę. Ale to Wasza kasa i róbcie z nią co chcecie. Ja wolę dostac swoją w pełni i nie oddawac złodziejom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale 17% to zwykłe złodziejstwo! Wzbogacacie się na krzywdzie ludzkiej- tak naprawdę pisząc kilka podstawowych pism.

 

A lepiej oddać 17% prowizji z 200 tysięcy czy dostać 10 tysięcy na odczepnego i się samemu bawić nie mając odpowiedniego doświadczenia, znajomości prawa itp?

 

Jak komuś 17% nie pasuje to niech idzie gdzieś gdzie wezmą 10% - wolny rynek.

Edytowane przez 4jku

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa

nazywam się Jacek Bajak i jestem pośrednikiem odzyskującym odszkodowania. Standardowo za wygraną sprawę nasza prowizja to 17% (już brutto). Wszytsko bez opłat wstępnych, bez żadnych opłat z góry - dopiero po wygranej sprawie rozliczmay się z Klientem. Również nie ponoszą Państwo żadnych kosztów w przypadku zerwania umowy w trakcie prowadzenia sprawy. Najważniejsze to to, że pieniądze wygrane ze sprawy idą od razu na konto Klienta, a nie do nas jako pośrednika. Dopieor potem Klient opłaca naszą pomoc.

 

Zapraszam na stronę centrumpomocyposzkodowanym.pl oraz do kontaktu osobistego 514054517

 

Proszę was również jeżeli macie jakieś pyta albo wasi znajomi to piszcie od razu na tablicy naszego profilu http://www.facebook....175355352515341 - chemy aby to była platforma (coś na wzór forum) dla wszytskich potrzebujących pomocy, gdzie mogą zadać pytanie i od razu otrzymają indywidualną odpowiedź. Nie musicie szukać po stronach prawnych ani innych forach aby znaleźć odpowiedź - specjalistą odpowie Wam na wasze pytanie.

 

Oczywiście będę starał się tu zaglodać, natomiast najszybciej odpowiadam na Facebooku meilem lub telefonicznie.

 

Palcie gumę, a nie duszę ;)

pozdrawiam

 

... i to było 10o tys zł + kolejne 300 tyz sł + to co dostał na samym początku zanim mu pomogliśmy :)

 

Jestem miło zaskoczony. Cieszę się, że nie zostaliśmy potraktowani jako portfele. !7 % to dobra stawka i bardzo podoba mi się reszta opisu. Korzystałem z usług podobnej firmy gdzie o nic nie musiałem się martwić. Wzięli 30 % ale i tak bym nigdy w życiu nie osiągnął takiej kwoty jaką wywalczyli.

Proponuję jednak częściej zaglądać i interesować się tym tematem bo na pewno będzie dużo pytań a klientów pośród motocyklistów jest wielu ;) Pozdrawiam.

 

Wszystko fajnie i ładnie brzmi. Macie swoich lekarzy, od ortopedów, przez neurologów do psychologów, którzy oczywiście w zaswiadczeniach lekarskich piszą nieprawdę i wtedy można uzyskać większe odszkodowanie- spoko, trzeba zdzierać z ubezpieczalni ile się da. Ale 17% to zwykłe złodziejstwo! Wzbogacacie się na krzywdzie ludzkiej- tak naprawdę pisząc kilka podstawowych pism.

Bzdury opowiadasz. To bardzo dobre warunki. Złodziejstwo jedynie to jest po stronie firm ubezpieczeniowych, które żerują na osobach podobnych Tobie lub niedoświadczonych. Żałują 17% aby zyskać 183%.

 

Sam miałem wypadek w maju i zdziwiłbyś ile wiem na temat tych wszystkich magików od ubezpieczeń. Zaliczkę na poczet odszkodowania po swoim wypadku dostałem od razu- bez żadnej firmy- wystarczyło jedno pismo. Tak jak zwroty itp. itd. to normalna sprawa. Ubezpieczalnie mają obowiązek tak postępowac i zwracac za to pieniądze.I nie mówię tu o ogarnięciu tego samemu- wystarczy pomoc zwyczajnego prawnika, który nie zedrze tak dużej kasy. I o to chodzi- firmy te chwalą się jakie są zajebiste i obiecują nie wiadomo co, a tak naprawdę ich rola sprowadza się do pisania pism.(nie mówię tu już o "własnych" lekarzach). Póki będą tacy ludzie jak Wy, takie firmy będą istniec i zdzierac z Was kasę. Ale to Wasza kasa i róbcie z nią co chcecie. Ja wolę dostac swoją w pełni i nie oddawac złodziejom.

Kolejne bzdury. Żebym nie miał firmy, która skierowała mnie do biegłego lekarza, napisała za mnie wszystkie pisma i wiedziała którymi ścieżkami prawnymi się poruszać to moje odszkodowanie skończyłoby się na 22 tysiącach...a tak dostałem 55 tysięcy i nie żałuje ani grosza z tych 30 procent, które zapłaciłem.

Cieszę się, że jesteś zdolny i umiesz pisać pisma, masz kasę na zakładanie spraw w sądzie, opłacanie biegłych lekarzy itd. jednak większość nie ma i takie firmy są bardzo pomocne w uzyskaniu należytego odszkodowania.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...