Skocz do zawartości

suzuki ls 650 savage - szukam posiadaczy tego motocykla


Gość wow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że mały będzie.

Ja mam 174, szukajac motocykla zastanawiałem się nad Savagem stwierdziłem że motor ten jest ładny ale malutki niestety. gabarytowo jest taki jak Virage 250 (akurat stały obok w komisie) ale Yamaha prezentowała się nawet bardziej masywnie niż Susuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuu to lipa :cry:

to chyba pozostanie tylko do wyboru Shadow vt600c' date=' intruder 800 chyba bardziej nieporeczny i chyba sporo wiekszy.[/quote']

 

Intruder 800 jest całkiem fajny i nie wydaje mi się żeby był jakiś straszne ciezki i nieporęczny (jak na choppera oczwiście)

Intruder 800 jest ładniejszy niz VT600, jak dla mnie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello, savage jest extra :banghead: , super sie spisuje, ma wsio czego nalezy oczekiwac od motorka, uwazam ze jest swietnym pojazdem......dla poczatkujacego:). Po 4 sezonach brakuje mi miejsca, "apetyt rosnie ..." :D Przejechalem nim 14 tys km, wiem malo, po 100km dupa jednak boli, nie mowie juz o tym czyms co sie nazywa siodelko pasazera, skromne i niewygodne ale jak kocha to wytrzyma-sie mowi :) Jak cos to pisz [email protected] lub gg1307980 mam duzio fotek itd

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ls Savage-jestem szczęśliwym posiadaczem (fanem singla),dlatego bardzo proszę, bez epitetów mi tu pod adresem Ls. :buttrock:

 

Apr.tematu,to faktycznie motocykl jest za mały na faceta o wz.180cm.Poza tym Ls to singiel - chłodzony powietrzem i w mieście szybko się grzeje.

 

Apr.nieporęczność choppera- (skromnym zdaniem )zależy to od jego wagi i od kierownicy-czym jest szersza, tym lepiej-oczywiście w granicach bezpiecznej jazdy (widziałem już krzyżowców ).

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A moze Drag Star 650?

 

Ja na takim jezdze a mam 194cm

Jest tylko jedno ale ... mam przerobione podnozki tak ze sa przesuniete do przodu ... i spoko

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy Ls 650 Savage nie będzie za mały dla 179-180 cm wzrostu...

 

Witam!

Jestem mniej więcej Twojego wzrostu. Na jesieni przymierzałem się do LS 650 i wydał się za mały jak dla mnie. Wybór padł na XV535, która jest większa i wygodniejsza, muszę tylko zmienić standardową kierownicę "bawole rogi" na prostą.

Pozdro, D.F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze. Pierwszym moim poważnym moto miał być ls650 ale po bliższym kontakcie okazało sie że jest za mały choć bardzo mi się podobał . Wybór padł na en500 zdeka większy .Ale zaraz potem była chęć posiadania czegoś większego i v2.Zatem proponuje rozejżeć sie za minimum v 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

racoon,

ja mam 192 cm wzrostu i 110 kg wagi. Przymierzylem sie do kupna Savage'a, jednak zrezygnowalem bo trafila mie sie okazja sprowadzenia royal'ki i niniejszym to czynie. Fakt Savage nie jest olbrzymem, ale nie wygladalem na nim jakbym siedzial na psie (a tak mniej wiecej wygladalem siedzac na kawasaki Ninja). Jesli jestes normalnej budowy i bedziesz jezdzil w wiekszosci sam to polecam Ci Savage'a bo to lekki i BARDZO ZWROTNY motocykl jesli ma poszerzona kierownice.Wysuniesz sobie nogi na spacerowki zalozysz sakwy i jest ok. Jesli jednak stac Cie na Intrudera lub Maraudera - to zdecydowanie gabaryty przemawiają na ich korzyść, ale co do zwrotności i zużycia paliwa to Savage bije je na glowe... A co do grzania to sie nie wypowiem, ale z tego co wiem to trzeba mu naprawde w pi**e dać by sie zgrzał jak piłkarz pod koniec meczu (opinia kolegi ktory jest uzytkownikiem LS'a)

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...