Skocz do zawartości

Yamaha WR na pierwszy moto


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze cos z ta DT125 nie chce wyjsc, a mam prawko tylko A1, to sobie pomyslalem ze jesli nie 125 to ewentualnie cos na tyle mocnego zeby bez stresu policje zostawic dlaeko za soba ;) Co myslecie o WR-ce jako pierwszy motor?? Mowie tutaj o starych rocznikach. Wiem, ze jest dosyc mocne, nawet za mocne jak na pierwsze moto, no ale czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki za inf, nie wiedzialem, widzialem ostatnio ogloszenie Yamaha WR 96 i widac bylo na zdjeciu ze to 2-suw, ale ze siedze w tym od niedawna to nie wiedzialem :/ A jakies inne endurko powiedzmy 250 2-suw albo 400 4-suw?? Tak do 7 tys??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WR 250 2t robią już od 94 roku. W katalogu Motocykle świata 94 jest taka.

Tak do 7 tyś to suzuki DR 350 albo kawasaki KLX 250. Oba motocykle sa bardzo dobre.

 

Jak KLX 250 to tylko w wersji R ;) Upside down na przodzie i elektryka zredukowana do minimum!!! Moto idealne do nauki jazdy w ciężkim terenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanko. Bo wszystko bardzo fajnie' date=' ale czy enduraka bez migaczy mozna zarejestrowac jakos? :buttrock:[/quote']

hm..ciekawe pytanie,rejestrowal ktos?

bo w sumie to nie motorower,ale z drugiej strony ile razy policja kontrolowała moto moje i kumpli,kiedy wracalismy z terenu bez lusterek i migaczy u kumpli i nigdy nic nie zauwazyli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, to super wiadomosc :buttrock: To moze kupic jakies bardziej wyczynowe enduro :D Tylko ze ta trwalosc... Czytalem gdzies na forum, ze po 30 godzinach jazdy tlok do wymiany, i ciekawy jestem, czy to chodzi o 30 godzin jazdy ostrej, czy, np. jak sie po drogach jezdzi to dluzej wytrzyma... tzn na pewno troszke dluzej, ale o ile dluzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent daje geawranjce na 10- 12 godin ostrej jazdy. Ale przy lajtowej jezdzie to 20 -30 godzin. To odnosi sie tylko do 80 i 125 2t bo już w większych poemnosciach trwałośc jest większa bo są mniejsze obroty a i nie musisz tak sprzeta kręcić ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrugacze nie mają nic do zerejestrowania' date=' można zarejestrować bez problemu bez migaczów.[/quote']

K*urwa stary, po ch*j powtarzasz to co inni na pisali i to jeszcze z tyloma błędami ortograficznymi :?: :?: :buttrock:

 

Sory, ale musze to napisać bo już nie moge czytać tych jego postów, które tak zasmiecają nasze miejsce.

 

Dominik, może warto wykorzystać wasze nowe pomysły, przykro mi, ale Enuras ciągle takie posty pisze :D

 

Enduras, nie pisz nic, bo i tak nei odpisze, zeby nie robic wojny.

 

* Bluzgi wstawił Filu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...