Skocz do zawartości

Co wybrać


Gość saint00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. A więc tak mam dylemat, gdyż nie wiem jaki motocykl zakupić,lada dzień dostane prawko i cały czas waham się czy kupić aprille rs 125 czy moze 250 lub może jakiś inny motocykl. Mam 196 cm wzrostu więc nie chcial bym wygladać na nim jak wielkolud na komarku, ale też to będzie moj pierwszy motocykl i nie mam doświadczenia w jezdzie z potworami o pojemności 1000 cm3. Jeśli chodzi o fundusze to moge wydać max 15 tys. Co doradzacie ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi!

 

...a ile masz lat ?

 

Jeśli jesteś szalonym dzieciakiem (15, 16 lat) to racja - kup 250.

Ale jeśli jesteś troszkę starszy (no bo skoro masz 2 metry wzrostu to chyba dzieckiem nie jesteś) ...i mądrzejszy to kup sobie coś ok. 500 cm i przez pierwszy sezon bez szaleństw, tylko spokojnie ucz się i poznawaj swoją maszynę.

 

Ps:

...a jeśli jesteś już duży i nadal masz w głowie "babole" to lepiej nic nie kupuj.. ;)

 

Powodzenia, na pewno coś znajdziesz.

SebJaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mi tez radzono 500, ale ciesze sie, że nie słuchalem...

gdybym dziś miał coś kupić to nie schodziłbym poniżej 900ccm'

(wcześniiej jednak jeździłem na motorze i i co nieco wiedziałem,

po tym jak kupiłem GSF- a i tak uczyłem się od początku...)

__________________

ale ta rada z 500 ccm to dobra rada

_______________________

GSF-a mam od 16 kwietnia, gdyby cos i wolałbym cos mocniejszego (np GSR, ale min 900ccm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB500, CB500, ja chce Honde CB500 :)

ale ty nie qpuj takiego motocykla bo on jest generalnie kiepski

i wcale nie fajny :roll: Lepiej jak znajdziesz jakies fajne ogloszenie to daj mi znac 8)

/CB500S jak najbardziej tez moze byc ;)/

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze XJ600 podobno mają silniki nie do zarżnięcia czytałem gdzieś że niektóre potrafia po 200 000 km przejechać bez remontu ale niewiem jak to jest w praktyce no i oczywiście cb500 gs500 er-5 i gpz500 ja polecam cb500 mam zamiar własnie taki kupić w następnym sezonie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myslę abyś rozejrzał sie dobrze w kalsie 600cm3, tam cos dla siebie znajdziesz, o wymiarach jakie posiadasz po 3 miesiącach jazdy 250-tka czy 500-tką będziesz żałował i szukał cos większego

 

pzdr

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...