Skocz do zawartości

Czestochowa 2012


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rozmawiałem ze znajomymi z Wrocławia i wstępnie ustaliliśmy że spotykamy się w ....... Częstochowie ;) więc jedziemy tak czy siak ;)

Start 7-8 w sobotę by mi pasował jak by ktoś chciał się dołączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się do Gietrzwałdu. Szkoda, że tak podzieliło się środowisko motocyklistów. Wydaje mi się, że jeśli ktoś szuka tego niepowtarzalnego klimatu Zlotu to znajdzie go właśnie tam, gdzie będzie jego wieloletni Organizator. Pożyjemy, zobaczymy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że to miejsce jest przedmiotem dyskusji....

Jasna Góra to wyjątkowe miejsce i czy będzie tam jakiś Pan od Rajdu Katyńskiego, czy nie, to nie ma dla mnie żadnego znaczenia

ważne, żeby była organizacja wjazdu do miasta i na błonia - wygląda na to, że będzie

http://www.c-b-w.pl/

a także asysta policji, a o to obiecuje zadbać Prezydent Częstochowy

bez organizacji kilkadziesiąt, czy kilka tysięcy maszyn oznacza chaos...

 

a co sobie kto myśli i po co jedzie, to każdego sprawa... można jechać w dowolnym czasie

nie bardzo mi się podoba, że jakiś Pan chciałby mi wskazać dokąd w tym roku miałbym jechać

nie po to mam jeden ślad za sobą.... ;)

 

pozdro i do zobaczenia na Katowickiej i w Częstochowie 15.04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że tutaj chodzi o coś innego niż tylko bazarek i kapela rokowa.

 

Też tak myślę. Nigdy nie jeździłem na otwarcie do Częstochowy - ale teraz, by zamanifestować swój sprzeciw przeciw zakwaszaniu naszej społeczności, zamierzam tam pojechać, wziąć udział w mszy i nie zachodzić na bazarki, dyskoteki i inne "showy".

Chcę pokazać, że nie trzeba od razu popadać w skrajności.

Adam Andryszczyk
moja strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie odwołane i w Częstochowie będzie jak co roku wielu z nas. Po prostu jakiś palant jeden z drugim obrazili się na to że Częstochowa ma Prezydenta, bo przecież oni myśleli, że to oni mają tam więcej do powiedzenia i se robią zlot gdzie indziej. Przypuszczam że to tylko na lepsze tej imprezie wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko Częstochowa, ważne jest, że to święto motocyklistów na Jasnej Górze i żadni oficjele nie powinni tego zmieniać.

Na Mszę można iść albo przed wyjazdem z domu, albo po powrocie, będzie się można przynajmniej lepiej skupić nad tym co najważniejsze i jechać bez pośpiechu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się do Gietrzwałdu. Szkoda, że tak podzieliło się środowisko motocyklistów. Wydaje mi się, że jeśli ktoś szuka tego niepowtarzalnego klimatu Zlotu to znajdzie go właśnie tam, gdzie będzie jego wieloletni Organizator. Pożyjemy, zobaczymy... :)

 

To możemy się umówić jak by co :). Ja też chciałbym jechać do Gietrzwałdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się do Gietrzwałdu. Szkoda, że tak podzieliło się środowisko motocyklistów. Wydaje mi się, że jeśli ktoś szuka tego niepowtarzalnego klimatu Zlotu to znajdzie go właśnie tam, gdzie będzie jego wieloletni Organizator. Pożyjemy, zobaczymy... :)

 

A czy ktoś z was widział chociaż raz organizatora zlotu będąc w Częstochowie? I dlaczego on ma aż taki wpływ na klimat zlotu w Częstochowie...

Ważne żeby organizacja była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...