Skocz do zawartości

Gaźnik Suzuki DR 600


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie do czego służy igliczka z boku gaźnika Suzuki DR 600(jest to gaźnik Mikuni CORP)zaznaczona na zdjęciach. Czy składa się ona z iglicy i gumki na górze czy powinno być coś jeszcze bo według mnie powinno być coś jeszcze bo trochę dziwnie jest to umieszczone i po co jest to miejsce na dole gaźnika takie jakby można było coś do niego przykręcić. I jeszcze jedno pytanie.

Motor na wolnych obrotach po odkręceniu manetki do połowy zadusi się i zgaśnie to wina gaźnika czy może czegoś innego np. świec??

Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdro.

Mój odnośnik

Mój odnośnik

Mój odnośnik

Mój odnośnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta igliczka niczego nie wdusza można ją sobie poprostu wyciągnąć a przy odkręceniu gazu ten kremowy plastik nie dotyka jej prawie wogule może nie działa i dla tego gaśnie bo przy wysokich obrotach normalnie moge do oporu gaz odkręcić. Rozkręcałem gaźnik dzisiaj i w dekielku od komory pływakowej ta igliczka dotyka do takiego jakby trzpienia ale on sie wogule nie rusza może jest zepsute.

A lewego powietrza raczej nie powinien łapać bo sprawdzałem i wszystko wygląda na całe i szczelne.

Edytowane przez kamilniuniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pompka akceleracyjna nie działa to, co najwyżej będzie lekko zamulony, i wolniej się będzie wkręcał na obroty. Pompka jak pisał toowdie w chwili gwałtownego otwarcia "pluje" paliwem wprost do gardzieli gaźnika. Zacznij od wyczyszczenia gaźnika i ponownej regulacji.

 

Tu masz linka do rysunku z gaźnikiem Klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie motor jest troche zamulony jak odkrece manetke prawie do konca to ma taką zamułe i po chwili zaczyna dopiero ciągnąc ale wedlug mnie to i tak nie idzie tak jak powinien. Czy przez to moze duzo palić bo jak przycisne nawet nie mocno to troche paliwa potrafi wypić.

PS: jaka powinna być dysza główna ja mam 135

Edytowane przez kamilniuniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...