Skocz do zawartości

Wasze doświadczenia w jeździe z topcase z systemem monolock


Tobik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc na mazury latem,z załadowanym ponadnormę kufrem Givi Monolock na mocowaniu jak zdjecie.....

10003067.jpg

 

Jestes pewien, ze to jest Monolock? Ja mam taká plyte, i pasowny kufer obok siebie na którym jest napisane: MONOKEY SYSTEM.

Monolock - tez kiedys mialem (max 3kg), ale zawsze byl przeladowany. Monokey - (max 10kg)zapakowany smigalem dobrze 220 km/h i spoko.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie chodzilo o Monokey.Sorka za pomyłke :icon_rolleyes:

Edytowalem posta,i mialem to zmienic...lecz zapomnialem :banghead:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper - a jakiego Wingracka miałeś? Wingrack 1 czy 2? Bo widzę, że występują w dwóch wersjach i to nie chodzi o wersje z kierunkowskazami czy bez. Sprawa jest taka,że mam wingracka 1 z mocowaniem do XXa. Na instrukcji od mocowania jest pokazany Wingrack 2, a nie wiadomo czy mocowanie przypasi do Wingracka 1, tak na oko to rozstaw śrub jest taki sam wszędzie, różni się troszkę Wing 1 od 2ki, ale niewiele.

 

Alu-Rack - SW-MOTECH a jakie to ma znaczenie? to chyba kufer odpada od plyty a nie plyta od stelaza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper - a jakiego Wingracka miałeś? Wingrack 1 czy 2? Bo widzę, że występują w dwóch wersjach i to nie chodzi o wersje z kierunkowskazami czy bez. Sprawa jest taka,że mam wingracka 1 z mocowaniem do XXa. Na instrukcji od mocowania jest pokazany Wingrack 2, a nie wiadomo czy mocowanie przypasi do Wingracka 1, tak na oko to rozstaw śrub jest taki sam wszędzie, różni się troszkę Wing 1 od 2ki, ale niewiele.

 

Ja mam wingracka 1 (tego bardziej filigranowego- wg mnie ładniejszego) - mocowania givi/kappa do Xj600 miały w instrukcji też obfotografowaną wersje drugą, a i tak wszystko pasowało. Wychodzi na to, że rozstaw śrub masz ten sam, tyle że W2 jest dużo bardziej masywny i co za tym idzie sztywniejszy. Na mojej jedynce boczne kufry potrafiło zabujać na wertepach (givi e41 keyless), ale i tak się wsio trzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...