Skocz do zawartości

Jakie ubezpieczenie?


Sherman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem prosić Was o radę. Uprzedzając fakty chciałem wykupić polisę ubezpieczeniową na zdrowie i życie. Prowadzę działalność gospodarczą i płacę ZUSy, ale chodzi mi o to, żeby mieć jakieś zabezpieczenie na koszty leczenia + (ważne!!!) rehabilitacji. Jakoś nie wierzę w instytucję ZUSu, co chyba zrozumiałe.

 

1) Czy możecie polecić jakiegoś rzetelnego ubezpieczyciela? Może ktoś z Was zna temat z autopsji i może coś doradzić/odradzić?

 

2) Wiadomo, że wypadki podczas oficjalnych zawodów są zazwyczaj wyłączone z polisy. Ale jak się ma wypłacanie ubezpieczeń w przypadku, gdy winę za wypadek ponoszę ja i biegli/policja stwierdzi, że jechałem niezgodnie z przepisami (np. za szybko)?

 

Wiem, że temat nieco "trudny", ale ważny. Zanim posłucham bełkotu pracowników firm ubezpieczeniowych chcę zasięgnąć Waszej pomocy. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dzieci pytaj podczas rozmowy o pakiet z ubezpieczeniem OC na dzieci, na ewentualne szkody jakie twoje pociechy mogą zrobić komuś, typu wybite okno, porysowany gwoździem samochód itp ;P Nie jest to drogie a biorąc pod uwagę pomysłowość młodzieży to warto się nad tym zastanowić ;)

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko o sytuację, w której będę miał dzwona i się uszkodzę. Jaką polisę wykupić, żeby ograniczyć sobie problemy finansowe w przypadku połamania się i np. konieczności wielomiesięcznej rehabilitacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko o sytuację, w której będę miał dzwona i się uszkodzę. Jaką polisę wykupić, żeby ograniczyć sobie problemy finansowe w przypadku połamania się i np. konieczności wielomiesięcznej rehabilitacji?

 

Nie wiem czy Ci pomogę,ale ja np.mam wykupioną popularną polisę w PZU typu P-czy jakoś tak.[wypadek,śmierć,uszczerbek na zdrowiu itp...]Kiepsko moim zdaniem jest w PZU z orzecznictwem bo np.Za zwichnięcie kciuka dostałem 1300zł,a za zerwanie głowy mięśnia dwugłowego[bicepsa]już tylko 800zł :banghead:

Płacę 4 dyszki miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Właśnie chodzi mi o to, żeby się nie nadziać na jakieś ubezpieczenie, które ma tyle "kruczków", że w razie wypadku spotkam się z odmową. Ktoś mi kiedyś doradzał Wartę.

 

Może ktoś jeszcze się wypowie, kto miał przykre zdarzenie i zna sytuację z perspektywy szpitalnego łóżka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie, że umowa na w miarę przystępne cenowo ubezpieczenie będzie obejmowała jedynie odszkodowanie za uszkodzenia ciała podczas ekstremalnego leżenia na kanapie, wszystkie inne przypadki będą wyjęte z ubezpieczenia lub trzeba będzie za nie słono zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...