Skocz do zawartości

Moja Inazuma 750


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów

 

Tak obserwuję od jakiegoś czasu różne fora i cieszy mnie fakt powrotu wątków dotyczących Inazumy. Już myslałem, że jestem jakimś ostatnim użytkownikiem tego modelu. Jestem w posiadaniu Czarnego - Inazuma 750 rok prod. 1997 rok modelowy 1998 w czarnym malowaniu jak nie trudno się domyśleć. Jeżeli któryś z Kolegów jest użytkownikiem takowego motocykla to chętnie z nim nawiążę kontakt - posiadam serwisówkę w wersji elektronicznej do tego modelu. Czarny ma w swoim wyglądzie dokonanych kilka zmian np.: pojedyńcza lampa została zamieniona na podwójną, kierunkowskazy, manetki, kierownica Rizomy, tłumik Laser K1. Zdjęcie czarnego poniżej. Pozdrawiam Waldek

 

P.S. A co do naklejek mam 3D chromowane naklejone na baku.

post-59010-0-64565700-1325605614_thumb.jpg

Edytowane przez Czarny 750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Co do lampy to faktycznie często spotykam się z opiniami że pojedyncza jest fajniejsza, natomiast ta podwójna dla mnie to jak znak rozpoznawczy i na razie jej nie zmienię. A puszka Lasera fajnie brzmi jednak przed nowym sezonem trzeba wymienić jej wnętrzności niestety polskie drogi robią swoje. Ja jeżeli miałbym zmieniać motocykl to albo Bandzior 1200 (biało niebieski) albo GSX 1400.

 

Rom996 śmigasz może po czeskich winklach chodzi mi o okolice Jesenika.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.Też śmigam Inazumą z 1997r z podwójnymi reflektorami i mieszkam Koło Wrocławia. Będzie można sie kiedyś umówić na małe latanko. Inazuma rzeczywiście rzadki motocykl i ciężko jest się dowiedzieć na rózne tematy o niej .

a tutaj moja bestia

45737114.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...