Skocz do zawartości

Rusek na gaz!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jakas tak droga stacja , chyba ze instalacja z komputerem :)))

normalnie instalacja 1200 zeta

a jajuz widziałem ruska na gaz nawet nim jedziłem

kolo poskladał sobie sam instalacje z jkichs kawałów wyciagnietych ze złomu

oczywiscie jest to cichociemne bo przegladu nie ma zbiornik tak schowany ze nie widac dla niepoznaki bo czasami troche gazem jedzie wozi w koszu taka mała turystyczna butle ito na wypadek jakby jakis misio gaz wyczuł (ze niby zawór puszcza)

pali mu to 8-9 LPGn setke

pozdroo

huck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć.

Też myślałem o gazie w Kaśce lub Emie,butla w wózku.Ale gaz też jest drogi.A co myślicie o zasilaniu na gaz drzewny (holtzgas).Pamiętam zdjęcia takich aut,a na stronie  

przerzuc sie komarka pali mniej niz 2 litry na setke ale mysle ze dla ciebie to tez za duzo

facet czy ty sie z koniem na łby pozamieniałeś ? LPG jest za drogi !!! ?? 1,4 zeta za litr !!!!???

 

huck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z niejakim M.Harasimiukiem na temat tego Enfielda na którymś z łódzkich motobazarów. Byłem zainteresowany kupnem, a on coś takiego sprzedawał czy też reklamował. Otóż ta maszynka jest bardzo wolna (chyba 80 km/h) i rozpędza się też powoli. Osiągnięcie v max praktycznie jest możliwe tylko z górki. Mówił to facet, który tym jeżdził. Zdaje się, że nawet nie mają go już w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze

no bo enfield jest robiony na rynek indyjski tio i szybki nie musi być głównie a tam panie to 125 to juz bycza pojemnosc , lud tam jezdzi głównie siakimis 50 i z braku kasy beznyne kupuje sie w ilosciach aptekarskich . Widziałem jak goscie kupowali po 1 litrze benzyny , pompiarz jednym celnym strzałem z pistoletu zadawał taka dawke

pzdr

huck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...