Skocz do zawartości

Imprezy H-D na 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję założyć taki temat by koledzy zainteresowani imprezami H-D mogli w jednym miejscu to znaleść. Ponieważ sprawa dotyczy tylko użytkowników H-D proszę admina o nieprzerzucanie tego do działów regionalnych bo zainteresowani są tylko tu. Dziękuję.Jak co roku mój klub organizuje "4 th Renegades Karpacz Rally 29.06-1.07 2012" bliższe info na stronie klubowej. "piknik entuzjastów zaś jest ogólnodostępną imprezą komercyjną "{nie mylić - imprezy odbywały się równolegle obok siebie).

Edytowane przez hebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na krajowe spędy nie jeżdżę ,polecam za to zlot w Austrii w Faaker See.W 2012 roku będzie od 04.09 do 09.09.Ale właściwie zaczyna się juz 01 na campingu Arnitz.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mamy jeszcze w maju (24-28) potężną imprezę http://www.superrally.de/ organizowaną jak co roku przez eurpejską federację klubów h-d. W ubiegłym roku w Kłajpedzie było chyba ponad 6 tyś. motocykli. My jedziemy tam na 100% (jesteśmy w federacji). Zlot jest 250 km za Berlinem.http://www.superrally.de/

Edytowane przez hebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Harry883 - mylisz imprezy. Na przełomie czerwca i lipca jest jak co roku "4 th Renegades Karpacz Rally 29.06-1.07 2012" i to zlot zamknięty tylko dla posiadaczy H-D, Buell i Sokół, organizatorem jest od lat RENEGADES H-D Club Poland. W tym roku zaś piknik entuzjastów jest przeniesiony na sierpnień. Piknik jest otwartą imprezą komercyjną dla wszystkich. Renegaci i organizatorzy pikniku mają zupełnie inne cele z tego też powodu imprezy się rozstały. Dla jasności jestem "renegatem". :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harry883 - mylisz imprezy. Na przełomie czerwca i lipca jest jak co roku "4 th Renegades Karpacz Rally 29.06-1.07 2012" i to zlot zamknięty tylko dla posiadaczy H-D, Buell i Sokół, organizatorem jest od lat RENEGADES H-D Club Poland. W tym roku zaś piknik entuzjastów jest przeniesiony na sierpnień. Piknik jest otwartą imprezą komercyjną dla wszystkich. Renegaci i organizatorzy pikniku mają zupełnie inne cele z tego też powodu imprezy się rozstały. Dla jasności jestem "renegatem". :crossy:

 

Domyśliłem się, że jesteś Renegatem i pozdrawiam :)

 

A imprez nie mylę - polecając sierpień miałem na myśli Piknik Entuzjastów właśnie i choć byłem w zeszłym roku na Renegades Rally to w tym wybieram się raczej w sierpniu na piknik, choć Waszego Rally również nie wykluczam :D Szkoda, że się imprezy rozdzieliły, ale mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

2007 H-D XL883C Sportster Custom + 'Bologna Style' Khrome Werks 2 inch slash cuts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUDOWNIEEE!!! ja wybieram się na Superrally 2012 do Ballenstedt, tak więc jeśli ktoś ma ochotę się podłączyć to zapraszam. Oczywiście obowiązkowo też na European Bike Week trzeba lecieć w tym roku. Też zapraszam do wspólnej podróży. Podsumowując trochę kilometrów się nakręci w tym sezonie, oby bezpiecznie...

Pozdrawiam i życzę aby na ramieniu obok Kostuchy siedział wasz Anioł Stróż. :icon_twisted:

 

Polecam Malta Rally, fajna imprezka... :icon_razz:

 

Dlatego napisałam o tym podłączeniu się, bo jestem tzw. independent bad ass rider, hehe i latam sama...choć przyznam, że to ciężka sprawa...jak wracałam z Austrii niedaleko Salzburga do Wrocka to jechałam 9 h tylko z przerwami na tankowanie i był to hard core (taki delikatny) :icon_twisted:

Edytowane przez BadToTheBone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też jedziem obowiązkowo klubowo - bo jesteśmy w federacji. Tylko nam raczej podchodzi kierunek Słubice Berlin, może z nocowaniem w Łagowie ( kochany Łagów). Tak więc na miejscu zapraszam na pifko bo bierzem rollbar i beczkę krajowego browaru hehehe.

Malta duża impreza z rozmachem i dużą ilością darmowego Jack Daniels co wszyscy najbardziej lubią :notworthy: :notworthy:hehehe

Edytowane przez hebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja po cichu planuję Faaker, ale się zobaczy jak urlop się ułoży (czy się przedłuży) aby skorzystać z tej imprezy. Łagów też mam w planach weekendowych. A do Niemców raczej nie chcę wjeżdżać ze względu na głośne wydeszki :icon_evil:

2007 H-D XL883C Sportster Custom + 'Bologna Style' Khrome Werks 2 inch slash cuts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...