Skocz do zawartości

wyprawa Rumunia 2012 !


martini1404
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi tez okolice wawy pasują- sa tam jakies ciekawe miejsca ? może jez. zegrzynskie ? 21 kwiecien ? czy może bardziej maj ?

byłem kilka razy nad zalewem Zegrzyńskim ale służbowo tak ze nie mam pojecia co gdzie i jak mozna by tam wynajać, jezeli chodzi i samo Zegrze to jest to mega nudna miejscowosc :P przynajmniej takie odniosłem wrazenie.

jezeli chodzi o termin to 21 mi nie pasuje zbytnio gdyz jak juz gdzies wyzej pisalem udaje sie w cieple kraje opalic sie troche przed latem :P jednak moje plany się zmienily i zamiast na 2 tyg wyjezdzam na jeden tyg tak ze na majówke jestem juz w PL a Wy jakie macie plany na majówke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, ja bede w polsce jakos od 16 do 19 kwietnia jak byście chcieli Pablo i Dudinozor to mozna by sie było umówić na popołudnie np. 18 kwietnia. do Gliwic mam jakies 180km....

 

No można sie zgadac tego 18 kwietnia, a co do tej majówki to jakies plany mam, ale ze dwa dni wygospodaruje, wiec tez mozna sie gdzies spotkac w centralnej polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, ja bede w polsce jakos od 16 do 19 kwietnia jak byście chcieli Pablo i Dudinozor to mozna by sie było umówić na popołudnie np. 18 kwietnia. do Gliwic mam jakies 180km....

 

nie ma problemu :-) można się zjechać , czym wcześniej tym lepiej . 19 kwietnia tj. czwartek to można śmignąć na zamek w Chudowie . Zawsze jest tam sporo maszyn . Dudinozor my możemy się wcześniej umówić i pogadać . Kto by się zajął organizacją czegoś na weekend 21-22 kwietna gdzieś k/Warszawy ? Ja mogę coś organizować ale na Ślasku lub w okolicach Łodzi . Warszawki nie znam więc na mnie nie liczcie :-(

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Pablo ja jutro maszyne oddaje na serwis i w poniedzialek juz ją bede miał zwartą i gotową także mozna sie zgadac- ja niestety pracuje w nienormowanym czasie pracy, ale jak mi sie w ktoryś dzień uda skończyć kolo 16 to sie odezwe. Jak byś mi podesłał nr tel. na priv to by było łatwiej. 21-22. IV Forestowi nie pasuje ale początek weekendu majowego może sie uda cos zorganizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie prezentuje, powiedz mi gdzie kupowałes ? i mocowanie osobno trzeba kupic czy jest w komplecie ? Ta szybka spełnia swoje zadanie i osłania troche od wiatru ? ?

motobagaż.pl ;) Ja zamawiałem caly komplet stelaż+płyta+kufer o ile dobrze pamietam okolo 950zl za całosc, dokupiłem jeszcze boczne torby których niema na zdjeciu, puste słabo sie prezentuja:P za torby oxforda zapłacilem jakies 250zl (dokładnie nie pamietam) co do szybki to do 80km/h sprawdza sie bardzo dobrze, pozniej to juz wiadomo ze coraz gorzej ale do 100-110km/h czuć że jest ;) to jest akcesoryjna szybka Hondy i jest dość droga, nie wiem jak spisuja sie zamienniki, znajomy mial jakąś lipe w Bandziorku zamontowana to powyzej 140km/h wyginała sie tak ze prawie zasłaniała mu zegary :P hehehe z mojej jestem zadowolony

Edytowane przez foresst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo, halo !!! bo zbliża się weekend 20-22 kwietnia i cisza w temacie :-( Zjeżdżamy się gdzieś w końcu czy nie ? :-(

martini1404 - będziesz w Polsce ? Co z resztą bo trzeba coś ustalić bo święta idą a później to już mało czasu zostanie . Dawać krótkie info kto co robi :D

Edytowane przez _Pablo_

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...