Skocz do zawartości

wyprawa Rumunia 2012 !


martini1404
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak od 14 w niedziele jestem wolny to sie dostosuje :-)

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpadniemy gdzieś na wioskę w Rumunii to będzie totalne poruszenie :D zapasy palinki po drodze mogą być zagrożone :-)

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinek to może na następny rok tez coś zorganizujemy to sie z nami zalapiesz

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze panowie że jesteście pozytywnie do mnie nastawieni :-) Cieszy mnie to bardzo że do kogoś mogę się przykleić , choć zdaje się że wypełniłem lukę i przykro mi z tego powodu , mam nadzieję że nikt więcej nie odpadnie :-)

W niedzielę po obiadku będzie jak w sam raz czas by rudę gdzieś strzelić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panowie nie dam rady dzisiaj na moto wskoczyć, bo jakas choroba mnie dopadła i średnio się czuję, a nie chce sie doprawiać. Jak sie wam uda spotkac to napiszcie co tam ciekawego ustalicie :)

 

P.S. Podobno w Bulgarii warto w te miejsca podjechac http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl przyladek kaliakra

 

http://www.globtour.com.pl/zdjecia/przyladek.jpg

http://hotelparadizo.com/wp-content/uploads/2011/02/bolata.jpg

Edytowane przez Dudinozor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dołączając się do rozmowy ja i kilku moich znajomych (łącznie ok 5 osób)również planujemy wyjazd na Rumunie na trase Transfogarską w miesiącu sierpniu (termin dość odległy ale tak nam prawdopodobnie wszystkim uda sie zgrać).Więc jeżeli byłby ktoś chętny na dołączenie do nas to oczywiście zapraszam.Przewidywany czas wyjazdu to 5 dni.Większość z nas jedzie crouserami więc przelotowa nie bedzie wysoka.

W każdym razie..gdyby był ktoś chętny na sierpień potowarzyszyć nam to serdecznie zapraszamy.My wyjeżdzamy z Lublina na Rzeszów i Barwinek więc dołączyc można gdzieś w tych rejonach.

Czas odległy ale można już coś planować.Pozdro.

Cześć.

Macide już jakiś konkretny termin na sierpień?

Pozdro.

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,

pora chyba zamykać powoli liste . MICI daj znać czy jedziesz z nami czy rezygnujesz ?

Osoby które jadą na 100 % :

1. Dudinozor

2. Foresst

3. Wajzer

4. _Pablo_

Mniej więcej mamy wszystko skompletowane a to czego się zapomni zorganizujemy po drodze. Ja biorę kamerkę doczepianą do kasku także będę miał was na oku :-) Tyły są więc już obstawione :D Jakiś aparat foto niech ktoś jeszcze weźmie ze sobą ( nie zapomnieć ) bo ja nie biorę. Butle mamy dwie ( Adrian i Krzychu ) także styknie prądu . Trzeba by jeszcze zorganizować apteczkę z zawartościa . Jak ktoś wie co by się nam przydało z leków to by się zajął organizacją bo ja lekarzy i apteki jak dotąd to tylko z widzenia znam także nawet się za to nie zabieram bo bym was potruł jeszcze :D

 

PS. Kartę EKUZ już wyrobiłem .Ważna do końca roku odbiór "od ręki" także kto chce może wyrobić bez problemu .

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do leków to na pewno na liście powinien znaleźć się NIFUROKSAZYD (niezastąpiony na dolegliwosci ukl.pokarmowego) -to tak z doswiadczenia mowie :D

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam gładkiej drogi, dużo winkli i mało idiotów na drodze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja apteczkę pomału kompletuję ,już mam ; jakieś srodki opatrunkowe .stoperan :rolleyes: ,przeciw bólowe, spyrolek ,zastanawiam się nad maścią na odciski wrazie by komuś na tyłku wyskoczyły :biggrin: NIFUROKSAZYD też postaram się załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek odebrałem moto po przeglądzie przed podróżą , w poniedziałek odebrałem od kuriera namiot i śpiwór na wyjazd a wczoraj odebrałem telefon ze szpitala żebym się stawił na kontrole na 5 lipca :icon_eek: (mam drobną przypadłość którą muszę kontrolować). wku**wiony cały dzień wydzwaniałem do szpitala co by przesunąć termin choć o tydzień , dwa ale piguła odpowiedzialna za pobyt pacjentów poinformowała mnie że to nie hotel i to ja muszę się dopasować do terminu. Udało Mi się umówić na spotkanie z ordynatorem na wtorek i może u niego uda się coś wymodzić. Niestety do przyszłego wtorku jestem w zawieszeniu .... a ku*wa tyle się do tego wypadu przygotowywałem i tyle kasy już zainwestowałem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...