Skocz do zawartości

wyprawa Rumunia 2012 !


martini1404
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje ze za całosc bo od osoby to troche duzo jak na taki domek.

To jest nas juz 4 smiało mozna obgadywac wyprawe.

Zamówilem dzisiaj przewodnik http://allegro.pl/ru...2242253020.html taki, przydało by sie, żeby ktoś wzioł laptopa z internetem przenosnym.

 

Dokładnie nie ma co sie cackac- domki mozna zamowic.

Edytowane przez Dudinozor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lapek mi do sakwy nie wejdzie ale neta z mojego iphona bez problemu pociagniemy :-) tylko jakiś sprzecik z ekranem min 10 cali by sie przydał. Jak nikt nie ma to coś może pozycze. 4 osoby już są to rezerwuj 2 domki bo może jeszcze ktoś sie zgłosi

 

mam nadzieje ze za całosc bo od osoby to troche duzo jak na taki domek.

To jest nas juz 4 smiało mozna obgadywac wyprawe.

Zamówilem dzisiaj przewodnik http://allegro.pl/ru...2242253020.html taki, przydało by sie, żeby ktoś wzioł laptopa z internetem przenosnym.

 

Dokładnie nie ma co sie cackac- domki mozna zamowic.

Dudi tylko go przeczytaj bo samo oglądanie obrazków nam nic nie da :biggrin:

 

zalew zegrzyński http://warszawa.gumt...QAdIdZ312732343 mniej więcej każdy będzie miał taka sama drogę, wynajęcie domku 90 zł i jest wszystko czego nam trzeba :P czyli prąd i prysznic :P

1-3 maj jak dla mnie może być a co wy myślicie ?

Foresst to zajmiesz się rezerwacją ? termin od 4 do 6 maja .

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa wygląda tak

dodzwoniłem się do tego ośrodka do którego wkleiłem link wyżej i niestety żadnych domków nie maja wolnych w tym terminie

ale nie jest tak źle :) WAT (wojskowa akademia techniczna) ma tam swój ośrodek i trochę więcej domków do wynajęcia

przed chwila rozmawiałem z Panem z recepcji i sprawa wygląda tak, domek 2 pokoje- 120 zł za dobę, doba liczona od godz 14 do 12 dnia następnego i jak stwierdził pan z recepcji spokojnie 4 dorosłe osoby wejdą do takiego domku :) w sprawie rezerwacji kazał zadzwonić jutro po 8 rano :)

tutaj jest wszystko dokładniej opisane ale myśle ze wszystko się wszystkim podoba i można rezerwować :) http://www.wat.edu.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=56&Itemid=99

Edytowane przez foresst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa wygląda tak

dodzwoniłem się do tego ośrodka do którego wkleiłem link wyżej i niestety żadnych domków nie maja wolnych w tym terminie

ale nie jest tak źle :) WAT (wojskowa akademia techniczna) ma tam swój ośrodek i trochę więcej domków do wynajęcia

przed chwila rozmawiałem z Panem z recepcji i sprawa wygląda tak, domek 2 pokoje- 120 zł za dobę, doba liczona od godz 14 do 12 dnia następnego i jak stwierdził pan z recepcji spokojnie 4 dorosłe osoby wejdą do takiego domku :) w sprawie rezerwacji kazał zadzwonić jutro po 8 rano :)

tutaj jest wszystko dokładniej opisane ale myśle ze wszystko się wszystkim podoba i można rezerwować :) http://www.wat.edu.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=56&Itemid=99

piknie :-) nawet fajniejszy niż ten poprzedni :D rezerwuj nie ma co sie zastanawiać

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bajka mozna rezerwować, chociaz przydało by sie coś mniej komfortowego, żeby sie do warunków "rumuńskich" powoli przyzwyczajac :D

po paru piwkach będzie można przy ognisku kimnąć :P jutro rano będę dzwonił i rezerwuje ;)

 

aaa no i lapa mogę ze sobą zabrać :) internet mobilny też posiadam tak ze z tym sprawa chyba załatwiona :) no i jak by ktoś potrzebował wskazówki jak znaleść WAT to służę pomocą :) w sumie to nie ma co dużo tłumaczyć :P jadąc od strony Warszawy zaraz za mostem po prawej stronie :) po jednej stronie Jednostka Wojskowa (centrum szkolenia łączności i informatyki) po drugiej Wojskowa Akademia Techniczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może widzieliście już tą relację, ale jakby co jest kilka fajnych namiarów:

http://redmotorz.eu/...rsza&Itemid=586

ciekawy opis :D

 

widzę że jak się zabierzemy do roboty to idzie migusiem :D bo do tej pory to takie flaki z olejem były . Weekend ciekawie się zapowiada :flesje: .Dudi jak chcesz coś mniej komfortowego to musisz trenować z piwkami bo w Rumuni podobno 2l czy nawet 2,5l buteleczki mają :D A po dobrym treningu to wygodnie przed domkiem mieć nie będziesz :D:D:D

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam towarzyszy :) w najblizszy poniedzialek przylatuje do Polski i zostane az do wyjazdu :) Gorsza wiadomosc to, że przyjezdzam na operacje przepukliny :/;/

Jeżeli dam rade to postaram się doczołgać autem ale nic nie obiecuje- wszystko wyjdzie w praniu... Teraz już postaram sie na bieżąco uczestniczyć we wszystkim ;)

 

LwG :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam towarzyszy :) w najblizszy poniedzialek przylatuje do Polski i zostane az do wyjazdu :) Gorsza wiadomosc to, że przyjezdzam na operacje przepukliny :/;/

Jeżeli dam rade to postaram się doczołgać autem ale nic nie obiecuje- wszystko wyjdzie w praniu... Teraz już postaram sie na bieżąco uczestniczyć we wszystkim ;)

 

LwG :D:D

To szybkiego powrotu do zdrowia i nic sie nie martw jak nie dasz rady dojechac, o wszystkim bedziemy informowac na bieżąco.

 

Jak nie uda sie zarezerwować mailowo to im sie na dziko rozbijemy za domkami ;d

 

Przeowdnik po Rumunii już dotarł obrazki ma ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...