Skocz do zawartości

Drag Star 1100 układ napędowy


FhissT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji że miałem chwile wolnego czasu to postanowiłem wrzucić draga na podnośnik i utwardzić na maksa zawieche z tyłu.

 

Nie moglem sobie darować i odpaliłem moto :icon_biggrin:

Wszystko super do czasu wrzucenia biegu (moto cały czas na podnośniku). W okolicy skrzyni biegów zaczęły być słyszalne jakieś postukiwania, metaliczne, jakby coś luźnego się tłukło w skrzyni, coś podobnego do przejeżdząjącego pociągu...

Musiałem to zweryfikować i zrobiłem pareset metrów po osiedlu, w czasie jazdy cisza oprócz szumow z skrzyni i dyfra...

 

Próbował ktoś odpalać na podnośniku cokolwiek co ma wał kardana? Może tak po prostu jest bo koło "wisi" bezwładnie, nieobciążone ciężarem motocykla, ale raczej takie dźwięki nie wydaja mi się normalne...

Edytowane przez FhissT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, te dźwięki to luzy m.in. międzyzębne przekładni. Wystarczyło lekko depnąć hamulec tylny aby koło miało jakiś opór i stuki znikają wtedy.

 

Motocykle z łańcuchem tłuką jeszcze bardziej. Wręcz okrutnie.

 

 

 

Fhisst - to Ty miałeś niedawno jakiś problem z wyjściem wału z przekładni? Jakieś luźne łożysko, przegub, coś? Tak jakoś mi się kojarzy że odradzaliśmy jazdę z tym problemem.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, masz dobrą pamięć.

tamto zgrzytanie po daniu w palnik ustało, nie lubie takich prodblemów które pojawiają się i znikają bez powodu... zrobiłem ponad 1000km bezawaryjnie od czasu jak zgrzyty ucichły...

 

dzięki za rady, faktycznie gdy moto toczy się na kołach jest cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...