Skocz do zawartości

Subaru Forester piszczy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dosłownie piszczy mi auto przy wiekszych predkościach.Myślałam ze to moze uszczelki,wycieraczki .

Wszystko zmienione na nowe i nadal piszczy .

 

A zaczyna sie przy przekroczeniu 110 km /h .Nie mam już pomysłu .W serwisie patrzą sie na mnie jak na wariatke ,bo im nic nie piszczy.Chociaz nie wiem czy nawet próbowali sie nim przejechać i osiagnać te 110km /h .

 

Może tp wlot na masce powoduje te świsty ?

Czekam na jakieś rady ,bo szczerze to jest meczące tak na dłuższą metę .

 

Acha rocznik samochodu 2007 ,2,5 benzyna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

moze to byc kwestia nie samych uszczelek a samych drzwi, które są krzywo ustawione na zawiasach, Musisz dokładnie sie wsłuchać skąd piszczy, inaczej będziesz bładzić po omacki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motofakty.pl/artykul/subaru_forester_3.html

Niestety, powietrze opływające duży wlot powietrza na masce, duże lusterka i relingi na dachu powodowało duży hałas.

Jak widać, nie jesteś pierwszą osobą, która zauważyła ten świst ;)

Kiedyś jechałem Imprezą STI i pamietam, że ten gołębnik na masce powodował ogromny hałas. Kupić dobre audio i zapomnieć o problemie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi bez ramek .

Próbowałam zlokalizować świst i chyba to jednak uszczelki w drzwiach .

 

Audio dobre tylko z niemowlakiem cieżko głośno słuchać ,a świst jest mała w stanie nawet wybudzic.

 

Umywiłam się jeszcze raz na serwis ,niech cos zrobią .

 

Dzięki za uwagi ,może uda sie usunać problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurnik na masce bardziej szumi niż świszcze.

 

Nie ma co wróżyć z fusów, podjedź do serwisu (najlepiej do A. Koper) lub do chłopaków z 4turbo i zmuś ich zeby się z Tobą przejechani. Zreszta jak jestes z wawy to masz duzo ogarnietych serwisow subaru w okolicy.

 

A tak btw to to pytanie bardziej nadaje sie na forum.subaru niz tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

 

F pojechał na cito do serwisu chyba do Łomianek ,prawdopodobnie powodem piszczenia jest uszczelka przedniej szyby ,która nie przylega do niej tak jak powinna czy jakoś tak.Mam nadzieje że już piszczeć nie bedzię ,bo czeka Nas daleka trasa i nie zniosłabym tego dzwięku.

 

Jeszcze raz dzięki i nie pomyślałam z tym forum subaru ,faktycznie mogłam przeszukać tamtejsze wątki.

 

110km /h przy płynnej jeżdzie to na prawdę nie jest niebezpieczna szybkość autostradą tym autem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...