Skocz do zawartości

honda crm 125 - przednie zawieszenie


patrykcinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Honda CRM 125 jest z roku 96, na lagach jest rok 93. Rozmiar simeringa to 41,7x55x7,5/10. Czy ktoś ma/miał takie zawieszenie lub coś o nim wie, bo to chyba nie jest normalny rozmiar dla CRM 125. Chodzi mi konkretnie o to ile oleju mam nalać do lag i jak go wlewać od góry czy od dołu, bo coś takiego też mi obiło się o uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Honda CRM 125 jest z roku 96, na lagach jest rok 93. Rozmiar simeringa to 41,7x55x7,5/10. Czy ktoś ma/miał takie zawieszenie lub coś o nim wie, bo to chyba nie jest normalny rozmiar dla CRM 125. Chodzi mi konkretnie o to ile oleju mam nalać do lag i jak go wlewać od góry czy od dołu, bo coś takiego też mi obiło się o uszy.

 

Sprawdzałeś w serwisówce czy wymiary uszczelniaczy są identyczne z tymi co podałeś?

Serwisówka powie Ci też ile oleju trzeba wlać w każdą z lag. Twoim indywidualnym wyborem może być lepkość oleju a co za tym idzie sztywność zawieszenia.Wybierając olej z oznaczeniem 5W zawiecha będzie pływać.Bardziej sztywne będzie z olejem o oznaczeniach 10W lub 15W(bardziej na tor).Oleje można mieszać ale jego stan musi być zgodny z serwisówką. Ja wlewam przez korki,które są na górze każdej lagi, przypuszczam,że będziesz miał podobnie. :buttrock:

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...