Skocz do zawartości

Opel Tigra-wolno schodzi z obrotów


Zino R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o poradę w tym temacie.

Miałem zamiar poeksperymentować z wydechem w moim pizdziku,ze względu na to,że niebawem się rozleci[tłumik].Pojawia się tu problem gdyż:Z nie wiadomych przyczyn po zdjęciu nogi z gazu i wciśnięciu sprzęgła, obroty na chwile idą w górę i dopiero spadają.Nigdy nie miałem auta z takim motorem[1.4 16v],i nie wiem czy ten typ tak ma,czy coś można z tym uczynić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne by było gdybyś napisał co robiłeś z tym tłumikiem w ramach tych eksperymentów

Jeszcze nic-bo chyba nie ma sensu przy takim opadaniu obrotów.

Chodzi o to że to słychać,jak bym nie zdejmował nogi z gazu przy redukcji.A co będzie przy głośnym wydechu

Edytowane przez zino cbrf2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nie wiadomych przyczyn po zdjęciu nogi z gazu i wciśnięciu sprzęgła, obroty na chwile idą w górę i dopiero spadają

A pamiętasz, jak radziliśmy kupić Hondę Civic? :icon_mrgreen:

 

Ja bym zupełnie na początek przed rozkręceniem czegokolwiek sprawdził, czy mechanizm przepustnicy pracuje gładko - otwórz maskę i zobacz, czy nie przycina Ci się linka pedału przyspieszenia albo nie ma jakiegoś punktu oporu na dźwigni sterującej przepustnicą. Miałem dokładnie taki "problem" w Peżocie 306, wystarczyło WD40 i temat rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dopiero kupiona i już się popsuła.

 

Nie nazwał bym tego awarią-aczkolwiek mnie to troszku podkurwia.

Linka i mechanizm przepustnicy działa ok,czyli krokowiec. Już nawet zakupiłem -tani jak barszcz,więc nie będę się pierdolił z czyszczeniem.Gostek w sklepie coś wspomniał o nieszczelności,która może być powodem takiego zachowania motoru-gdzie ową nieszczelność zlokalizować?

 

Wcale nie żałuje,że kupiłem pizdzika-bardzo go polubiłem.

Wielkie Dzięki za cenne rady i życzę ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...