Skocz do zawartości

Zdane prawko


SirConceptz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to i ja się pochwalę. Wczoraj zdane prawko na A ;-) Za drugim podejściem praktyka (pierwszym razem wywaliłem się na rondzie, końcówka trasy - 8 rano, w nocy padało, strasznie ślisko, a ja jeszcze dodałem gazu w zakręcie ;]). Teraz tylko czekać na odbiór i szykować się na swój pierwszy sezon na kucyku a'la CBR 600 czy jakiś zygzag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę. Wczoraj zdane prawko na A ;-) Za drugim podejściem praktyka (pierwszym razem wywaliłem się na rondzie, końcówka trasy - 8 rano, w nocy padało, strasznie ślisko, a ja jeszcze dodałem gazu w zakręcie ;]). Teraz tylko czekać na odbiór i szykować się na swój pierwszy sezon na kucyku a'la CBR 600 czy jakiś zygzag.

 

Gratulacje !!! :flesje:

Rozumiem,że ta 600-tka nie będzie Twoim pierwszym moto? :icon_eek:

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisywałem się jakoś na początku grudnia na ten egzamin, na poprzedni niecałe 2 tygodnie wcześniej. Z tego co mi wiadomo to jeszcze nawet teraz nie ma przerwy zimowej. Po pierwszym niezdanym egzaminie pytałem egzaminatora czy da radę jeszcze się zapisywać. Powiedział, że nie ma najmniejszego problemu, jeszcze cały czas zapisy są. To wszystko zależy od konkretnego WORDu. U mnie w Słupsku (z tego co mi mówiła Pani w okienku) to raz bywa miesiąc, raz 4 miesiące przerwy zimowej, naprawdę różnie to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymać! Przechodziłem przez to samo. Teraz jest idealna pora aby kupić moto i przygotować do sezonu. Życzę udanych poszukiwań. Masz coś konkretnego na oku? Przyglądnij się Hondom CB 500 (modele roku ok. 1996 z tarczą na tylnym kole a nie bębnem) - doskonała sprawa na pierwsze moto jak lubisz tą linię i po pieniądzach a o jakości nie wspomnę. Polecana na pierwsze moto przez gazety motocyklowe (chyba świat motocykli) bo łatwa w opanowaniu i podobno lepiej nabiera się na niej wprawy. Kilku moich znajomych zaczynało od CB 500 - zadowoleni jak cholera!

Edytowane przez forrest2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 600-tki to właśnie planuję na pierwszy, ale nie mam zamiaru szaleć ;-)

 

Powinni im tą maksymę na grobach pisać.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisywałem się jakoś na początku grudnia na ten egzamin, na poprzedni niecałe 2 tygodnie wcześniej. Z tego co mi wiadomo to jeszcze nawet teraz nie ma przerwy zimowej. Po pierwszym niezdanym egzaminie pytałem egzaminatora czy da radę jeszcze się zapisywać. Powiedział, że nie ma najmniejszego problemu, jeszcze cały czas zapisy są. To wszystko zależy od konkretnego WORDu. U mnie w Słupsku (z tego co mi mówiła Pani w okienku) to raz bywa miesiąc, raz 4 miesiące przerwy zimowej, naprawdę różnie to jest.

po swietach 'lece' do wordu spytac sie o sytuacje u mnie w Katowicach ! mimo wszystko, tez przegladam allegro :D na 1 moto chce wybrac suzuki 500

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SirConceptz

Nie jest wcale tak źle ;) wczoraj jeździłem 6 stopni za oknem i wszystko ok. droga jest mokra to prawda gumować nie można . Sezon się kończy kiedy sam przestajesz jeździć .

Pozdro

Edytowane przez SintexRF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...