Skocz do zawartości

Zostałem oszukany na allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak byłem na policji i to samo co wtedy wielkie śmiechy czy nie za stary jestem na gry? Ogólnie bez komentarza. A co do adresu tego gościa to mam tylko takie dane;

 

Złóż zawiadomienie wysyłając list najlepiej poleconym. Musisz dostać konkretną odpowiedź w której policjant raczej nie pozwoli sobie na śmichy-chichy i kpienie z Ciebie.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki komentarz jest od jednego użytkownika

Złodziej! SPRAWA NA POLICJI. Michał Socha świdnicka 58-199 gorki NR konta; 66 1090 2369 0000 0001 1583 2936 NACIĄGACZ !!! UWAGA!!! WPŁATA potem kontakt się urywa. Rozpocznę sprawę w sądzie ale nie popuszczę bo tak się nie robi niech stracę te 130zł

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz postanowienie, które można zaskarżyć tylko i wyłącznie do sądu. Nie da się z tym iść do żadnej KWP, Naczelnika czy Proboszcza - bo nic to nie da. Postanowienie może wzruszyć tylko sąd i masz na odwołanie się 7 dni - wskazując co policja/prokuratura błędnie ustaliła lub czego nie ustaliła.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kilometrów od Ciebie mieszka ten facet? Ja bym tak sprawę załatwił...

 

@edit:

Podaj adres może to gdzieś koło mnie.

 

No i po co Ci ten adres? Jak by się okazało, że to blisko od Ciebie to pojedziesz do typa i powiesz "oszukałeś mojego kolegę z forum" i j*b mu cepa w ryj czy jakoś inaczej chcesz załatwić? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa - i w nagrodę spędzisz święta przy bardzo dłuugim stole, wśród nowych znajomych, w mało wygodnych kwaterach z kratami w oknach...

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś wystawiłem na sprzedaż kolumny głośnikowe. Duże i ciężkie, troszkę zajęło mi pakowanie tych kolumn i wywózka na pocztę. Mało tego, facet zażyczył sobie za pobraniem, choć zaznaczyłem w aukcji, że nie wysyłam za pobraniem, ale ciągle dzwonił i nalegał, aż w końcu kliknął "kup teraz".

Poszły, na drugi koniec Polski, za pobraniem. Zapłaciłem 67 pln za wysyłkę, ale gość nie odebrał kolumn z poczty, a kłamał przez tel, że fajnie grają.

Poczta przysłała info, że odbiorca kolumn nie odebrał, więc wysyła je z powrotem do mnie. Musiałem pokryć koszty przesyłki w dwie strony, popłynąłem coś około 120 pln, i straciłem trochę czasu na zabawę w odbieranie kolumn z poczty.

 

Facet miał ponad 500 pozytywów, a nagle wskoczyło mu kilka negatywów, chciałem się dopisać, ale zawiesili mu konto.

 

Zauważyłem na jego koncie, że prowadzi sklep stacjonarny z zabawkami.

 

Poszukałem w jego mieście kilku pizzerii i zamówiłem kilka pizz do jego sklepu stacjonarnego. Na łączny koszt 120 zł, niech sobie zapcha dupę oszust.

 

Allegro podupada, wielu znajomych rezygnuje, bo oszustów więcej jak na bazarze.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super zrobiłeś. Koleś cię oszukał a ty w zamian oszukałeś pizzerie na 120zł.

 

Pizzerię? Podałem się za pracownika sklepu z zabawkami, pizzeria przyjęła zamówienie, pizzę dostarczyła, a pracownik sklepu odebrał i zapłacił, myślał że szef to sponsorował.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...