Skocz do zawartości

Zostałem oszukany na allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem bo zostałem oszukany.. niestety

kiedyś kupiłem telefon za 450zł i nie dostałem go poszedłem na policję zgłosić sprawę a w odpowiedzi dostałem to;

http://img137.imageshack.us/img137/3690/62398542.jpg

oczywiście nie dostałem ani złotówki od oszusta jak i od allegro z programu POK.

Teraz chciałem kupić bratu na mikołajki konto do jego ulubionej gry i też zostałem oszukany ale na 60zł (wiadomo wpłata i kontakt się urywa) koleś mieszka daleko ode mnie pójdę na policję to mnie wyśmieją że w gry gram :D Wtedy 500zł i panowie policjanci robili sobie żarty a co dopiero 60zł... ale nie o kasę tutaj chodzi tylko o to że jedni pracują przez myśl im nie przejdzie coś takiego a inni oszukują i kradną... Czy poza policją i śmiesznymi sporami na allegro można coś zrobić by odzyskać kasiorkę? :D

Edytowane przez lisek508

Motorynka -> Komar jajcun ->WSK 125 x3 -> ETZ 150 -> ETZ 250 -> GS500 -> FZR600/SC33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że sprawę zgłosiłeś na jakimś komisariacie bądź posterunku?Weź wszystkie papiery i idź z tym na skargę do oficera dyżurnego KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ.On Cię odpowiednio pokieruje,być może przejmie nawet sprawę...Resztę sam zobaczysz...Sprawdzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem sprawę na komisariacie. Ale czy warto o te 60zł? zraziłem się za pierwszym razem wtedy prawie 500zł a ja dostaję takie pismo a miałem wszystko rozmowy, maile, wydruki. A takie konto do gry to śmiech na sali.

Motorynka -> Komar jajcun ->WSK 125 x3 -> ETZ 150 -> ETZ 250 -> GS500 -> FZR600/SC33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia tej nokii moim co do tej nokii w sadzie uwalilbys to umorzenie. zas co do kasy ogarnij art 64 prawa bankowego...

 

A w jaki sposób? jeśli można wiedzieć? teraz za późno lecz kontaktowałem się z innymi poszkodowanymi i słyszałem że policja dobrze zna tego oszusta (od nokii) jednak każdy z poszkodowanych musiał jeździć na drugi koniec Polski żeby załatwić tą sprawę i chyba i tak nic z tego nie wyszło.

Edytowane przez lisek508

Motorynka -> Komar jajcun ->WSK 125 x3 -> ETZ 150 -> ETZ 250 -> GS500 -> FZR600/SC33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię Ci-weź papiery odnośnie tych spraw i idź do KWP.Powiedz,że chcesz zgłosić skargę na postępowanie i opowiedz to oficerowi dyżurnemu KWP-on Cię pokieruje dalej.Nie napisałeś kiedy miała miejsce sprawa z nokią,ale może się okazać że nie uległa jeszcze przedawnieniu...Oczywiście musisz pamiętać,że ten oficer to też....człowiek(:icon_biggrin:) ale naprawdę,to jest najlepszy sposób jaki znam na opieszałość pracowników policji (specjalnie napisałem"pracowników"bo Funkcjonariuszy z powołania jest bardzo niewielu).Powodzenia i nie odpuszczaj,bo ten sk***ysyn z allegro żyje właśnie z tych,co mu odpuścili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kilometrów od Ciebie mieszka ten facet? Ja bym tak sprawę załatwił...

 

@edit:

Podaj adres może to gdzieś koło mnie.

Edytowane przez rexar

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest tez program "Spokojne zakupy" ochrony praw kupujących, może tu warto spróbować, ale wymaga to zgłoszenia sprawy na policje. W teorii zwracają kasę za nieudane zakupy. Na każdej aukcji masz odnośnik "Spokojne zakupy" poczytaj sobie na czym to dokładnie polega.

Edytowane przez orzech1986

Yamaha RD 250 LC '82 - była
Pannonia T1 '64- jest, w remoncie
Kawasaki LTD 450 '85 - była

Suzuki VL800 VOLUSIA 04 - była

Yamaha XV1700 WARRIOR '06- JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Żorach to jest tak. Policjant cię zastrasza, to jedziesz do komendy w Katowicach.

Chcesz złożyć skargę na policjanta, jedziesz do Katowic. Policjant sąsiad wsiada pijany do auta, że ustać nie potrafi? Przecież nie zgłosisz tego na żorskiej komendzie.

 

Przykre jest to, że policja sobie robi żarty, że ukradli ci 500 czy 60zł. Nie bój się i walcz o swoje.

A jeśli stroją sobie żarty przyjdź jawnie z rejestratorem obrazu i dźwięku. Od razu inaczej będą gadać.

W Rybniku straż zrobiła tak: http://www.tvs.pl/31318,interwencje_rybnickich_straznikow_miejskich_pod_okiem_kamer.html, podziała i w odwrotną stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi skradziono w parku chorzowskim plecak, zgłosiłem to na komisariacie na osiedlu opodal parku, fakt była godzina 2330 około, ale pan, który był na nocnej zmianie nie kwapił sie aby dowiedzieć się co się stało.. na drugi dzień 'szczęśliwy znalazca' wrzucił mi do skrzynki portfel i klucze, poszedłem z powrotem na komisariat inny pan zapytał w jakiej sprawie odpowiedziałem ze chciałbym anulować zgłoszenie, a on na mnie dosłownie z ryjem dlaczego nie zgłosiłem tego (o 2330)w Chorzowie bo park właśnie tam należy.. Odpowiadam mu ze skąd miałem wiedzieć, mam na osiedlu policje, dla mnie policja jest jedna, a nie rejonizacje jakieś..

 

Pan, który spisywał zeznania młodziak jak nie wiem, pytam czy coś się o tej godzinie dzieje 24, on na to ze nic, właśnie go obudziłem ale jest O.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak byłem na policji i to samo co wtedy wielkie śmiechy czy nie za stary jestem na gry? Ogólnie bez komentarza. A co do adresu tego gościa to mam tylko takie dane;

 

 

świdnicka

58-199 gorki

 

Gra to Combat Arms podam linka do aukcji żebyście czasami wy nie natknęli się na tego typa;

http://allegro.pl/show_user.php?uid=21660114

 

Ogólnie to ręce opadają koleś oszukuje ludzi a nic nie można z tym zrobić, poza tym dziwna sprawa bo napisałem temat na forum allegro wszystko dokładnie opisałem to zostałem uznany za jakiegoś idiotę że nie umiem składać zeznań na policji ( chodzi o nokię ) zupełnie jak allegro miało by jakieś układy z policją żeby ta nie wydała numeru sprawy i program POK na allegro nie zadziałał... w sumie wszystko możliwe

Edytowane przez lisek508

Motorynka -> Komar jajcun ->WSK 125 x3 -> ETZ 150 -> ETZ 250 -> GS500 -> FZR600/SC33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym dziwna sprawa bo napisałem temat na forum allegro wszystko dokładnie opisałem to zostałem uznany za jakiegoś idiotę że nie umiem składać zeznań na policji ( chodzi o nokię ) zupełnie jak allegro miało by jakieś układy z policją żeby ta nie wydała numeru sprawy i program POK na allegro nie zadziałał... w sumie wszystko możliwe

Też odniosłem wrażenie, że jesteś nieporadny, więc chyba coś jest na rzeczy. Nie skarż się po forach, tylko zmężniej człowieku, bo Cię kury zadziobią!

Jestem z Tobą i życzę pomyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...