Skocz do zawartości

Custom bikes of Poland


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dziś całkiem ciekawy filmik.

Podzielę się linkiem:

Custom bikes of Poland

 

Niezłe te rodzime wydumki.Mowa tu oczywiście o niewiastach na klipie :bigrazz:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ój z tymi szmatami, motÓry są konkretne! :buttrock:

 

VOOZ widocznie inspirowany style Walz`a. FlowerPower zdaje się że był kiedyś czarny i jeździł w moim regionie, chyba że to jakiś klon tego czarnego.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że przejeździłem na miejscu pasażera wiele lat w 126p, to właśnie (jeden z wielu dźwięków)jęczącego rozrusznika mi brakuje. ;] Nie wiem jak wykończony rozrusznik w suzu musiał bym mieć żeby tak jęczał :D Taką maszynką pewnie można ganiać na obrotach biegu jałowego, bez strachu że coś się w tym uszkodzi. :P

 

Drugi bardziej mi podchodzi: skromniejszy, i dłużej kręcił. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu lata czasem traja z Brzeszczota. Siedzę w chacie, słyszę jakiś ciekawy dźwięk, niby maluch ale jakiś głośny i taki "harlejowski", wyglądam przez okno a tam traja z kominami jak amerykańska ciężarówka. :blink:

 

Kumpel kiedyś miał bolca, zrobiliśmy go na totalnie mafijną furę. Na czarno pomalowaliśmy, wąskie, chromowane zderzaki, koła malowane na srebrno i oczywiście "sportowy" wydech który dość fajnie nawet gadał. Robiliśmy terror na osiedlu, zwała straszna była. :icon_mrgreen: Raz nawet Alfę Romeo wyciągaliśmy z rowu w śniegu. Alfa wyszła po 20 minutach walki ale w mauluchu odpadła nam tylna belka z hakiem. :icon_mrgreen:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...